Okružní plavby USA - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Země

Okružní plavby USA

Okružní plavby lodí USA se mohou stát zhmotněním vašeho amerického snu. Stačí si jen vybrat z četných atrakcí u atlantského i pacifického pobřeží: Kalifornii s Hollywoodem, delta Mississippi u New Orleans nebo kosmodrom Cape Canaveral. Okružní plavby lodí Spojené státy americké osloví každého.

Dovolená na moři USA

Délka amerického pobřeží (včetně Aljašky) atakuje hranici 20 tisíc kilometrů. Na jihu USA sousedí s Mexikem, na severu s Kanadou, k největším ostrovům patří Portoriko a Havaj (Honolulu). Sezóna plaveb pro okružní plavby Atlantik probíhá po celý rok, na Floridě ji na přelomu léta a podzimu mohou ohrozit hurikány. Sezóna plaveb pro okružní plavby Tichý oceán nemá žádná omezení.

Plavby výletní lodí USA

Východní pobřeží Spojených států amerických zahrnuje několik význačných přístavů – New York nebo Boston. Srdce amerických okružních plaveb a brána do Karibiku, Florida, disponuje velkými přístavy Fort Lauderdale, Miami či menším na Key West. U břehů Pacifiku se rozkládají přístavy Los Angeles, San Diego a San Francisco. Na Aljašce se můžete podívat do přístavů Juneau, Sitka či Skagway. Ušetřete a využijte cenově zvýhodněné plavby USA.

Přístavy USA