Okružní plavby Španělsko - Okružní plavby

Okružní plavby Španělsko

Okružní plavby lodí Španělsko v sobě ukrývají poznání dalekých krajů, perfektní služby i odpočinek v klidných zátočinách. Blízko španělských břehů se ukrývá řada památek UNESCO, starobylá města, zábavní parky a muzea plná hodnotného umění. Kolem Španělska vedou okružní plavby lodí do Atlantiku, na dohled vysokých pohoří jako Pyreneje či Sierra Nevada, laguny Mar Menor či turistických rájů v čele s Costa Brava a Andalusií.

Dovolená na moři Španělsko

Délka španělského pobřeží, při započtení všech Baleárských (např. Mallorca a Ibiza) a Kanárských (např. Gran Canaria a Tenerife) ostrovů, se blíží k 5 tisícům kilometrů. Sousední státy jsou Francie, Andorra a Portugalsko. Sezóna plaveb pro okružní plavby Středomoří probíhá celoročně, v létě je samozřejmě můžete spojit i s koupáním.

Plavby výletní lodí Španělsko

Nejvytíženější místo pro okružní plavby na březích Španělska představuje přístav Barcelona, město mnoha atrakcí a památek (Sagrada Familia, park Güell). Další důležité přístavy jsou Las Palmas a Santa Cruz na Kanárech, Palma de Mallorca a Mahon na Baleárech, moderní Valencie či starobylý Cádiz. Sledujte naše cenově zvýhodněné plavby Španělsko a dopřejte si dovolenou snů.

Přístavy Španělsko