Okružní plavby Portugalsko - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Země

Okružní plavby Portugalsko

Okružní plavby lodí Portugalsko, to je jako kdybyste spojili portské víno, vavřínové pralesy a mořeplavce Vasco de Gama do jedné věty. Země zabírající západ Pyrenejského poloostrova včetně nádherných pláží Algarve a Azorské ostrovy představuje ráj pro milovníky romantiky, exotiky a dobrodružství. Dvojnásob to platí pro okružní plavby lodí Madeira kolem kouzelného ostrova v Atlantském oceánu.

Dovolená na moři Portugalsko

K Portugalsku připlujete vždy kolem Španělska, se kterým sousedí na východě. K dispozici vám bude 1 793 kilometrů malebného, leckdy však nadmíru dramatického pobřeží. Sezóna plaveb pro okružní plavby Středomoří (kam lze Portugalsko zahrnout) má trvání po celý rok, od jara do podzimu zdejší pláže lákají i ke koupání.

Plavby výletní lodí Portugalsko

Doslova na konci starého světa se nachází přístav Lisabon (hlavní město Portugalska), kde stojí za vidění především Belémská věž (UNESCO) a za vyzkoušení projížďka historickou tramvají. Přístav v druhém největším portugalském městě Porto se jmenuje Porto de Leixoes, na Madeiře vás čeká přístav Funchal a gotická katedrála Sé či lanovka do půvabné čtvrti Monte. Tak buďte ve střehu, cenově zvýhodněné plavby Portugalsko stojí za to.

Přístavy Portugalsko