Okružní plavby Mexiko - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Země

Okružní plavby Mexiko

Okružní plavby lodí Mexiko vás zavezou do exotických oblastí největší středoamerické země, kde voní paprika, kouří se z vulkánů jako Popocatépetl a zub času hlodá do pyramid mayské a aztécké civilizace. Velká část plaveb míří Karibským mořem k poloostrovu Yucatán, hodně lodí však pluje také druhou stranou Tichým oceánem k západnímu pobřeží. Během výletů se můžete podívat do letoviska Cancún, k dávným stavbám v Tulúmu nebo za přírodou pohoří Kordillery.

Dovolená na moři Mexiko

Rozloha k dvěma miliónům kilometrů čtverečních a délka pobřeží 9 330 kilometrů dělají z Mexika jednu z největších zemí světa. Na severu sousedí s USA, na jihu s Guatemalou a Belize a kotvit můžete i u jeho nejslavnějšího ostrova Cozumel. Sezóna plaveb pro okružní plavby Karibik se rozbíhá v listopadu po skončení aktivity hurikánů, sezóna plaveb pro okružní plavby Mexická riviéra probíhá po většinu roku.

Plavby výletní lodí Mexiko

První terminál západního Karibiku výhradně pro výletní lodě se nachází na Costa Maya (Mayská riviéra), nadosah památek Chacchoben a Kohunlich. Na jihu kalifornského poloostrova najdete přístav Cabo San Lucas. Sledujte cenově zvýhodněné plavby Mexiko a ušetřete.

Přístavy Mexiko