Okružní plavby Japonsko - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Země

Okružní plavby Japonsko

Okružní plavby lodí Japonsko rovná se výprava do zcela jiného světa, kde se mísí staleté tradice a krásná příroda s moderními technologiemi blízké budoucnosti. Na jednu stranu tak můžete spatřit posvátnou horu Fudži, projít se národním parkem Nikkó a užít si pláže ostrova Okinawa (přístav Naha v souostroví Rjúkjú), na druhou vás čeká vlak Šinkansen a četné lunaparky. Památník míru v Hirošimě připomíná výbuch jaderné bomby (UNESCO).

Dovolená na moři Japonsko

Délka japonského pobřeží, zahrnujícího ostrovy Hokkaidó, Honšú, Kjúšú, Šikoku a další, měří 30 tisíc kilometrů. Nejbližšími sousedy jsou Jižní Korea za Korejským průlivem, Rusko za Ochotským mořem a Čína za Žlutým mořem. Sezóna plaveb pro okružní plavby Jihovýchodní Asie probíhá různě v průběhu roku.

Plavby výletní lodí Japonsko

Bránu do Japonska představuje přístav Tokio v nejlidnatějším městě světa. Součást tokijské aglomerace tvoří také přístav Yokohama, v obří aglomeraci se nachází i přístav Ósaka. Jiné důležité přístavy jsou například ve městech Fukuoka s lunaparkem Space World, Kobe nedaleko hradu Himedži (UNESCO) či Kagoshima naproti sopce Sakuradžima. Zajímavou alternativu představují cenově zvýhodněné plavby Japonsko.

Přístavy Japonsko