Okružní plavby Dominikánská republika - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Země

Okružní plavby Dominikánská republika

Okružní plavby lodí Dominikánská republika představují pozvánku do skutečného exotického ráje Karibiku. Objevil ho Kryštof Kolumbus a asi netušil, že jednou se sem bude jezdit za krásnými písečnými plážemi pod kokosovými palmami, surfováním v okolí Cabarete, potápěním či turistikou na nejvyšší horu Pico Duarte. Vydejte se za pozorováním velryb v zálivu Samaná, ke gejzírům národního parku Morne Trois Pitons a užijte si okružní plavby lodí Dominikána.

Dovolená na moři Dominikánská republika

Délka pobřeží Dominikánské republiky, rozkládající se na východní části ostrova Hispaniola (západní zabírá Haiti), dosahuje 1 288 kilometrů. Sezóna plaveb pro okružní plavby Karibik začíná po utišení hurikánů v listopadu a vrcholí začátkem horkého léta v červnu a červenci.

Plavby výletní lodí Dominikánská republika

Přístav Santo Domingo v hlavním městě Dominikánské republiky se pyšní starou koloniální čtvrtí s katedrálou a pevností (UNESCO). Další důležité přístavy jsou La Romana poblíž ostrovů Catalina Island a Saona či Amber Cove u historického města Puerto Plata. Neváhejte a podívejte se také na naše cenově zvýhodněné plavby Dominikánská republika.

Přístavy Dominikánská republika