Okružní plavby Bahamy - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Země

Okružní plavby Bahamy

Okružní plavby lodí Bahamy přináší jedinečné zážitky především v podobě opalování, koupání, šnorchlování a potápění u křišťálově čistých pláží. Připočítáte-li k tomu podvodní jeskyně v národním parku Lucayan, četná golfová hřiště a zábavní parky, je zřejmé, že okružní plavby lodí v souostroví Bahamy nadchnou každého milovníka exotiky a luxusu.

Dovolená na moři Bahamy

Bahamy tvoří stovky korálových ostrovů mezi Kubou a Floridou na pomezí Atlantiku a Karibiku. Okružní plavby tady mohou využít tras podél 3 500 kilometrů pobřeží Baham. Subtropické podnebí umožňuje trvání sezóny plaveb na Bahamách celoročně, pozor jen na období tornád od srpna do října.

Plavby výletní lodí Bahamy

Bahamské ostrovy zahrnují několik přístavů. Freeport leží na ostrově Grand Bahama, hlavní město Nassau nabízí slavný akvapark Aquaventure nebo pláž Cable beach. Specialitu představují soukromé ostrovy: Little San Salvador s přístavem Half Moon Cay patří společnosti Carnival Cruises a Princess Cays na ostrově Eleuthera společnosti Princess Cruises. Vyzkoušejte též naše cenově zvýhodněné plavby Bahamy.

Přístavy Bahamy