Trajekty - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby

Trajekty

Nabídka všech hlavních trajektových tras v Evropě zahrnuje lodní linky do Anglie, Irska, Švédska, Norska, Finska, Řecka, Tuniska, Maroka, na Korsiku, Sardinii, Elbu či Island. Vybere si v ní každý, kdo se osobním autem či motorkou potřebuje dostat přes Baltské, Severní nebo Středozemní moře.

trajekt horní

Okružní plavby na trajektech

Okružní plavby můžete využít u většiny trajektových společností. Jedná se o tzv. „Mini Cruises“, které jsou oblíbené u klientů obzvláště na sever, ale i do dalších destinací.

Color Line

Loděmi M/S Color Fantasy a M/S Color Magic lze plout na trase Kiel – Oslo – Kiel. Lodě nabízejí zábavu, bary, restaurace, sportovní centrum, SPA a fitness, nákupy na promenádě a mnoho dalšího. V nabídce je i denní výlet v Oslu.

Stena

Oblíbená od Stena Minitrip Göteborg je trasa Kiel – Göteborg – Kiel. Zahrnuje 2x přenocování, kabinu tam i zpět, zábavu na lodi, nákupy a denní pobyt v Göteborgu.

Stejné popularitě se těší minitrip London na trase Hoek van Holland – Harwich – Hoek v. H.. Plavba zahrnuje 2x přenocování v kabině, transfer Harwich – London – Harwich a zábavu na lodi.

Tallink – Silja Line

Na 22 hodin dlouhém „Mini Cruise“ moderní lodí Silja Europana po trase Helsinky – Tallinn – Helsinky čeká cestující rozmanitý výběr stylových restaurací, nakupování, živá muzika a každovečerní show. K tomu v Tallinnu asi 4 hodiny volného času. Možnost rezervace místa pro auto.

  • Ohledně dalších informací a rezervací, kontaktujte naše trajektové oddělení.

Trajekty Evropa výhodně

Pro zájezdy organizované cestovními kancelářemi i pro autobusové přepravce připravujeme skupinové rezervace trajektové přepravy desítkami lodních společností. K nejdůležitějším patří italské Moby Lines, švédská Stena Line a německá TT-Line.