Svatební cesty - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby

Svatební cesty

Hledáte výjimečný způsob, jak prožít svou svatební cestu? Dopřejte si svatební plavbu na moři luxusní lodí! Můžete se těšit na jedinečné zážitky:

  • Políbíte svého miláčka při romantickém západu slunce nad obzorem.
  • Vychutnáte si klid a nerušenou pohodu na širém moři.
  • Probudíte se pokaždé v jiném přístavu.
  • Poznáte Benátky, Santorini a další zázraky zamilovaným zaslíbené.
  • Rozšíříte své fotoalbum o pohádkové momentky.
svatebni plavba 01

Plavba na lodi jako svatební cesta

Na lodi se však nemusíte omezovat pouze na svatební cestu. Nadělte si plavbu jako dárek ke kulatému výročí svatby (např. zlatá svatba), můžete během ní strávit své zásnuby nebo ji využít k symbolickému slibu. Mimořádným zážitkem, na který budete oba po celý život vzpomínat, je svatba na lodi, přestože má samozřejmě pouze symbolický charakter a nenahrazuje oficiální obřad.


Majestátní Costa Deliziosa pluje do Dubaje

Cestování s dávkou romantiky

Užijte si překrásnou cestu na palubě lodi s délkou několika set metrů, která klidně pluje mezi jednotlivými přístavy, zatímco vy relaxujete, večeříte při svíčkách nebo společně odpočíváte v kajutě. Navštivte během svatební plavby nejvýznamnější místa v oblasti, aniž byste se museli trmácet autobusy či čekat ve frontách na letištní kontroly.

Chystáte se poprvé na loď?

Nechte se hýčkat

svatební pár ve vířivce

Přípravy a starosti nechte odborníkům. Slavnostně vyzdobená kajuta, profesionální fotografie a video, svatební dort, šampaňské a skvělé jídlo jsou na lodi samozřejmostí. Svatební balíčky představují promyšlenou nabídku všech služeb, které oslavenci očekávají. Vaše sváteční dny na moři zpříjemní speciální wellness balíčky. Jak by se vám líbila například masáž Himálajský sen pro dva?


Svatební cesta proběhla naprosto skvěle. Byla bohatá na zážitky i na romantiku, přesně tak jsme to chtěli. Krásná loď, průzračné moře i slunečné počasí, …co si přát víc. Jeden večer jsme si dopřáli balijskou masáž pro dva a zašli na véču do steak house. Snídaně ve dvou na balkóně naší kajuty nás vždy příjemně nakopla do dalšího dne. Katka & Mirek

Jaké jsou nejoblíbenější cíle pro svatební cestu?

Přemýšlíte, kam se o svatební cestě podívat? Některé lokality jsou pro zamilované jako malované:

Vyberte si svou cestu snů...

O plavbách snů

Celoročně oblíbené je Středomoří, které je zárukou kulturní i dopravní blízkosti a kam se lze snadno dostat vlastním autem či krátkým letem. Naopak tropickou exotikou a dokonalé letní počasí je možné si užít při plavbách se zastávkami na mnoha ostrovech v Karibiku.

Přehled všech okružních plaveb.