Nha Trang - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Přístavy
Vietnam

Nha Trang

Přístav Nha Trang a hlavní město provincie Khan Ha se rozkládá podél dlouhého zálivu. Součást města, jedno z nejvýzněmnějších vietnamských přímořských letovisek s mnoha hotely, leží na několik kilometrů dlouhé pláži se zlatavým pískem a průzračnou tyrkysovou vodou. Průzračná voda Jihočínského moře slibuje mnoho zážitků i milovníkům potápění.

Nha Trang byl hlavním městem království Champa, které dominovalo oblasti po dlouhých 13 století. Na severu města shlíží na řeku Cai velký komplex Ponagar Cham Tower, který připomíná někdejší slávu zaniklého království. I dnes se zde oslavuje čamská bohyně Ponagar, které místní přinášejí jako dík květiny a vonné tyčinky. Další význačnou památkou je pagoda Long Son s ohromnou bílou sochou sedícího Buddhy.

Nha Trang

Nejoblíbenější výlety lodních společností z Nha Trang

  • Okružní jízda městem s návštěvou nejvýznačnějších památek
  • Plavba po řece Cai s návštěvou mísní vesnice, rýžová pole, délka 5 hod.
  • Koupání a relaxace na pláži Nha Trang, délka 6 hod.

Naše tipy pro cestování po Nha Trang

Lodě kotví u mola Cau Da Port, blízko jsou obchody i oceánografické muzeum. Samotné město Nha Trang city je vzdálené asi 10 km. Vozy Taxi a rikši jsou obvykle připravené před branami přístavu. Lodní společnosti obvykle nabízejí zdarma kyvadlové autobusy.

Mapka přístavu Nha Trang

Okružní plavby Nha Trang, Vietnam: