USA - Okružní plavby

USA

Hilo Přístav na stejnojmenném havajském ostrově v Hilské zátoce, lemované nádhernými vulkanickými plážemi, je výchozím bodem k vodopádu Akaka.
Počet (aktivních) plaveb: 1
Kahului Větší město na stejnojmenném havajském ostrově je výchozím bodem za památkami a přírodními krásami tohoto jedinečného vulkanického ostrova.
Počet (aktivních) plaveb: 10
Port Canaveral Velký floridský přístav poblíž města Orlando je výchozím bodem pro mnoho tras výletních lodí. Město je známé díky Kennedy Space Center.
Počet (aktivních) plaveb: 49
Fort Lauderdale Obří přístav na východě Floridy. Říká se mu „Benátky Ameriky“ a pyšní se písečnými plážemi, jachetními marinami i gigantickou nákupní galerií Sawgrass Mills.
Počet (aktivních) plaveb: 40
Honolulu Srdce Havajských ostrovů a „Křižovatka Pacifiku“. Místo útoku na Pearl Harbor, památníku lodě USS Arizona, slavné pláže Waikiki Beach a náboženských chrámů.
Počet (aktivních) plaveb: 10
Juneau Hlavní město Aljašky v hluboké zátoce. Výlety vedou kabinovou lanovkou na Mount Robert, ledovec Mendenhall, pozorování velryb či do zlatého dolu.
Počet (aktivních) plaveb: 1
Ketchikan Přístav na aljašském ostrově Revillagigedo. Ulice Creek stojí na pilířích, výlety míří do Misty Fjords, muzea totemů Saxman či za medvědy do rezervace Tongass.
Počet (aktivních) plaveb: 1
Key West Nejjižnější bod pevninských USA s přístavy hned u centra. Hlavním tahákem jsou pláže, nákupy na Duval Street a výzkumné centrum delfínů Dolphin Research.
Počet (aktivních) plaveb: 18
Los Angeles „Město andělů“ má obří přístav a záleží, co z aglomerace chcete vidět. Základem je Hollywood, chodník slávy, Disneyland, pláž Santa Monica a Hollyhock House.
Počet (aktivních) plaveb: 2
Miami Největší přístav na Floridě. Blízko je zoo, mořské akvárium a další zábavní parky i nákupní galerie, autobusem lze vyjet do národního parku Everglades (UNESCO).
Počet (aktivních) plaveb: 201
Nawiliwili Přístav Nawiliwili se nachází na východě havajského ostrova Kaua. Jedná se o ideální místo k vylodění při jeho návštěvě a prohlídce zajímavých míst.
Počet (aktivních) plaveb: 1
New York I přes jeho velikost lodě kotví blízko centra „Big Apple“. Proto je šance stihnout hodně atrakcí jako Manhattan, Brooklynský most, Central Park a Socha Svobody.
Počet (aktivních) plaveb: 109
Seattle Město v tichomořské zátoce Elliott. Z přístavu je v dosahu věž Space Needle, tržnice Pike Place, historické Pioneer Square. Busem vinařství Woodinville.
Počet (aktivních) plaveb: 2
Sitka Dávná metropole Aljašky s přístavem daleko od města. Okolní severská příroda je plná vysokých hor, ledovců, řek, jezer, ostrovů, vodopádů a divoké zvěře.
Počet (aktivních) plaveb: 1
Skagway Zlatokopecké město na konci zátoky mezi Kanadou a Pacifikem. Výlety vedou do NP Glacier Bay (UNESCO), zábavního parku Klondike či na jezero Chilkoot.
Počet (aktivních) plaveb: 1