Okružní plavby Seychely - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Přístavy

Okružní plavby Seychely

Okružní plavby lodí Seychely vás rychle přesvědčí o tom, že nejsou synonymem pro dovolenou plnou koupání, opalování a báječných zážitků náhodou. Grondos beach, golf, tropický prales Vallée de Mai, obří želvy či potápění představují jen malou část z výčtu lákadel, kterým se tady můžete oddávat. Vyzkoušejte okružní plavby lodí Seychelské ostrovy, kde vás čeká klidné počasí, přátelská atmosféra i báječné pláže bez davů turistů.

Dovolená na moři Seychely

Největší ostrovy Seychel jsou Mahé, Praslin, La Digue a Silhouette. Celkově jejich pobřeží měří necelých 500 kilometrů a nejbližší kontinentální pevninu představuje Keňa s Tanzanií, lze dosáhnout i Madagaskar, Mauricius a Réunion. Sezóna plaveb pro okružní plavby Indický oceán trvá prakticky po celých 12 měsíců v roce.

Plavby výletní lodí Seychely

Za centrální bod Seychel se považuje hlavní město a přístav Victoria. Leží na ostrově Mahé a nabízí mořský park Ste. Anne, botanickou zahradu či ostrůvek Cerf. Neváhejte a zajistěte si cenově zvýhodněné plavby Seychely.

Přístavy Seychely

Mahé
Největší ze Seychelských ostrovů. Během jednoho dne na něm lze zavítat na bělostné pláže, do metropole Victorie, do botanické zahrady či do národního parku.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Victoria
Miniaturní metropole Seychel na ostrově Mahé. Výlety míří do hor, na magické pláže Praslinu a La Digue, do mořského parku Ste. Anne či na ostrůvek Cerf.
Počet (aktivních) plaveb: 0