Okružní plavby Německo - Okružní plavby

Okružní plavby Německo

Okružní plavby lodí Německo probíhají kolem severního pobřeží našich západních sousedů, kde můžete využít dokonalou infrastrukturu, řadu pamětihodností, pěknou přírodu a pestrou paletu zábavy včetně nákupních příležitostí. Přitažlivost německých přístavů ještě zvyšuje jejich dobrá dostupnost díky dálnici.

Dovolená na moři Německo

Německé pobřeží, celkem dlouhé 2 400 kilometrů, rozděluje Dánsko – západně od něj se rozlévá Severní moře (včetně unikátního Waddenzee), na východě šumí Balt. Sezóna plaveb pro okružní plavby Baltské moře i Severní moře vrcholí během letních měsíců, avšak lze si je užít v průběhu celého roku.

Plavby výletní lodí Německo

Nejdůležitějšími přístavy u Severního moře jsou Bremerhaven (při ústí Vezery) a samozřejmě jeden z největších světových říčních přístavů Hamburk na řece Labi. Na březích Baltu se nachází Kiel (východ Jutského poloostrova) a Warnemünde, lázeňská část Rostocku. Vynikající příležitost cestovat nabízejí cenově zvýhodněné plavby Německo.

Přístavy Německo

Bremerhaven Důležitý přístav při ústí Vezery do unikátního moře Waddenzee. Prozkoumejte maják Loschenturm, zoo, námořní muzeum, Bürgerpark či ponorku Wilhelm Bauer.
Počet (aktivních) plaveb: 23
Hamburk Jeden z největších přístavů světa s trojicí terminálů při ústí Labe do Severního moře. Pyšní se velkou zoo, zábavní ulicí Reeperbahn či novou filharmonií.
Počet (aktivních) plaveb: 56
Kiel Velký přístav na východě Jutského poloostrova. Z terminálu je blízko centrum s promenádou Kiellinie, zámek, skládací most Hörnbrücke a řada parků s jezírky.
Počet (aktivních) plaveb: 109
Warnemünde Lázeňská část Rostocku na začátku baltské zátoky. Historické centrum i pláže jsou v docházkové vzdálenosti. Výlety do Stralsundu (UNESCO) či na zámek Zvěřín.
Počet (aktivních) plaveb: 116