Okružní plavby Jamajka - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Přístavy

Okružní plavby Jamajka

Okružní plavby lodí Jamajka vás zavedou na ostrov (dávnou britskou kolonii) v srdci Karibského moře. Čekají vás tady pláže s korálovými útesy, zajímavá příroda a kulturní dědictví, které symbolizuje především Bob Marley, hudba reggae a ska. Zájemci o výlety se můžou vypravit do hlavního města Kingstonu, na horu Blue Mountain Peak, k vodopádům Dunn's River nebo do deštných pralesů v rezervaci John Crow Mountains

Dovolená na moři Jamajka

Ostrov Jamajka má délku pobřeží kolem tisíce kilometrů. Nejbližší sousední pevninu představuje mj. Kuba na severu a Mexiko na západě. Sezóna plaveb pro okružní plavby Karibik startuje po zklidnění hurikánů v listopadu a nejvíce turistů láká během žhavého léta v červnu a červenci.

Plavby výletní lodí Jamajka

Letovisko a přístav Montego Bay leží na severozápadě Jamajky. Rekreační centrum a přístav Ocho Rios se pyšní pláží Jamese Bonda, parkem Turtle River a oddechovou zónou Rainforest Adventures. V rámci plaveb do Karibského moře můžete využít cenově zvýhodněné plavby na Jamajku.

Přístavy Jamajka

Falmouth
Jeden z rekreačních resortů na severu ostrova. Všude kolem jsou pláže a navíc známé vodopády Dunn´s River Falls, letovisko Montego Bay a krásná příroda.
Počet (aktivních) plaveb: 21
Montego Bay
Přístav a letovisko na jamajském severozápadě. Kromě opalování na plážích lze navštívit Ocho Rios, vodopády Dunn´s River Falls či na voru zdolat řeku Martha Brae.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Ocho Rios
Rekreační centrum s pláží Jamese Bonda, zábavní zónou Rainforest Adventures a parkem Turtle River. V dosahu jsou i vodopády Dunn´s River a jeskyně Green Grotto.
Počet (aktivních) plaveb: 0