Eilat - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Přístavy
Izrael

Eilat

Okružní plavby Eilat: moderní letovisko na březích Rudého moře, které slouží náročným potřebám současných turistů vás nadchne díky krásné poloze a moři bohatém na korálové útesy a stovky druhů tropických ryb. Teplota vody obvykle neklesá pod hranici 20°C, s nově otevřenou lagunou se délka pláže „prodloužila“ na 1400 metrů, a tak je letovisko oblíbeným místem zimní exotické dovolené.

A jako v každém kvalitním letovisku, i v Eilatu se nabízí spousta možností jak strávit volný čas při různých vodních sportech, potápění, pouštním safari, jízdou na lodi či návštěvou podvodní observatoře, či prostě procházkou po promenádě.

Směrem do vnitrozemí se rozkládá Negevská poušť s překrásnými skalními masívy, z kterých můžete zahlédnout na jedné straně Akabského zálivu Egypt, na druhé straně pak Jordánsko a Saudskou Arábii.

Při zastávce lodi v Eilatu si nenechte ujít možnost navštívit fascinující památky jako zříceninu pevnosti Massada poblíž Mrtvého moře či procházku biblickým městem Jeruzalémem. Dále se nabízí možnost zhlédnout bájné místo Petra v Jordánsku, které bylo pro turisty z Izraele dlouhá léta tabu.

Eilat

Okružní plavby Eilat, Izrael: