Okružní plavby Nizozemí - Okružní plavby

Okružní plavby Nizozemí

Okružní plavby lodí Nizozemí uhranou každého, neboť umožňují poznat království čokolády, tulipánů, sýrů a vodních kanálů. K jeho dobře dosažitelným atrakcím patří písečné duny v národním parku Kennemerland, sídlo krále v Haagu, Komenského hrob v Naardenu či starobylé centrum Haarlemu. Okružní plavby lodí Holandsko jsou také skvělou příležitostí vidět tradiční větrné mlýny.

Dovolená na moři Nizozemí

Přestože délka nizozemského pobřeží nedosahuje závratných rozměrů (451 kilometrů), překvapuje svou rozmanitostí, členitostí a živostí. Východně na něj navazuje pobřeží německé, jihozápadně belgické. Sezóna plaveb pro okružní plavby Nizozemsko v Severním moři probíhá po celý rok.

Plavby výletní lodí Nizozemí

Největší evropský přístav Rotterdam leží při ústí Rýna. I metropole Amsterdam má svůj přístav, Ijmuiden se nachází zhruba 40 kilometrů od centra a navíc tvoří součást světového dědictví UNESCO. Počkejte si na cenově zvýhodněné plavby Nizozemí a vydejte se na plavbu svých snů.

Přístavy Nizozemí

Amsterdam Přístavní čtvrť Ijmuiden leží asi 40 km od centra města (díky systému kanálů památka UNESCO). V okolí se nachází i Naarden (hrob J. A. Komenského) či Haarlem.
Počet (aktivních) plaveb: 78
IJmuiden Jedná se v podstatě o námořní přístav pro Amsterdam, který je odsud vzdálený asi 30 kilometrů. Jižním směrem se táhne NP Zuid-Kennemerland a město Haarlem.
Počet (aktivních) plaveb: 51
Rotterdam Gigantický přístav při ústí Rýna do Severního moře. Z řady zajímavých míst mezi kanály vyčnívají chrám Laurenskerk, radnice nebo vyhlídková věž Euromast.
Počet (aktivních) plaveb: 36