Okružní plavby Dánsko - Okružní plavby

Okružní plavby Dánsko

Okružní plavby lodí Dánsko mají společnou klidnou atmosféru, výhledy na četné ostrovy a možnosti návštěvy historických památek. Malebná krajina spisovatele Hanse Christiana Andersena ukrývá starobylá města Aalborg, Esbjerg, Odense nebo Vejle, zábavní park Legoland, zámek Kronborg (UNESCO) a řadu nedobytných hradů. Vyzkoušejte okružní plavby lodí Dánské království v zemi Vikingů, nenápadné severské přírody a perfektní infrastruktury.

Dovolená na moři Dánsko

Stovky ostrovů (v čele se Sjaellandem, Fynem, Bornholmem a Lollandem) a Jutský poloostrov dávají Dánsku na 7 300 kilometrů mořského pobřeží (bez započítání Grónska a Faerských ostrovů, které mu také patří). Dobře se odsud dostanete do dalších zemí Skandinávie jako Švédsko a Norsko, ale také do Německa a Nizozemí. Sezóna plaveb pro okružní plavby Baltské moře trvají od pozdního jara do časného podzimu.

Plavby výletní lodí Dánsko

Největší přístav Kodaň v dánské metropoli umožňuje návštěvu atrakcí jako soška Malé mořské víly, zábavní park Tivoli nebo moderní most přes Öresund do Malmö na protějším břehu. Přístav Aarhus nabízí královský zámek Marselisborg či chrám sv. Klimenta. Podívat se sem můžete i vy, zkuste cenově zvýhodněné plavby Dánsko.

Přístavy Dánsko

Aarhus Druhé největší dánské město na východě Jutského poloostrova. Uvidíte dóm sv. Klimenta, zámek Marselisborg, za výlet stojí kostel v Jellingu (UNESCO).
Počet (aktivních) plaveb: 22
Helsingor Přístav na ostrově Sjaelland a dějiště Shakespearova Hamleta. Pyšní se zámky Kronborg (UNESCO) a Marienlyst, katedrálou sv. Olafa či klášterem karmelitánů.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Kodaň Dánská metropole se soškou Malé mořské víly a lunaparkem Tivoli. V okolí jsou četné památky UNESCO (Roskilde, zámek Kronborg, vápencový útes Stevns Klint).
Počet (aktivních) plaveb: 251