Puerto Chacabuco - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Přístavy
Chile

Puerto Chacabuco

Malý přístav Puerto Chacabuco se ukrývá na konci 70 kilometrů dlouhého fjordu Aisén v jižní části Chile.

Popis přístavu Puerto Chacabuco

Pobřeží

Z otevřeného moře (Tichý oceán) se velká výletní loď dostane do přístavu Puerto Chacabuco po dlouhé a složité plavbě spletitým systémem fjordů, kanálů a ostrovů u chilského pobřeží. Fjord Aisén, na jehož konci přístav leží, se táhne v délce 70 kilometrů regionem Canal Moraleda od souostroví Archipelago Chonos. Jméno přístavu pochází od lodě Chacabuco, která pod vedením kapitána Enriqua Simpsona prozkoumala zdejší oblast v 70. letech 19. století.

Kam se vydat během kotvení lodi v přístavu Puerto Chacabuco

Pohledům z přístavu Puerto Chacabuco dominují úchvatná panorama patagonských And s národními parky Isla Magdalena, Queulat a Laguna San Rafael. NP Isla Magdalena má rozlohu přes 1 500 kilometrů čtverečních a žije v něm velké množství tučňáků a kormoránů.

Nejoblíbenější výlety lodních společností z Puerto Chacabuco

Vyberte si z aktuální nabídky výletů lodních společností plujících do přístavu Puerto Chacabuco. Program jednotlivých výletů se může v průběhu roku měnit (také v závislosti na počasí).

Praktické tipy pro cestu z přístavu Puerto Chacabuco

V přístavu Puerto Chacabuco si budete připadat jako u vysokohorského jezera. Není příliš rozsáhlý a přímo sousedí s centrem města.

Mapka přístavu Puerto Chacabuco --->

Okružní plavby z Puerto Chacabuco, Chile: