Brazílie - Okružní plavby

Brazílie

Ilha Grande Zastávka výletních lodí, které kotví na moři a transfer na pevninu je realizován čluny do městečka Vila do Abraao, kde naleznete několik obchodů a místní hospůdky.
Počet (aktivních) plaveb: 44
Angra dos Reis Přístav 100 kilometrů západně od Ria naproti ostrovu Ilha Grande s přírodním parkem. K dalším chráněným oblastem v okolí patří například Praia do Sul.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Buzios Význačný turistický resort Armação dos Búzios leží 100 kilometrů východně od Ria. Žije z krásných pláží a odkazem na pobyt herečky Brigitte Bardot.
Počet (aktivních) plaveb: 78
Ilhabela Romantický ostrov a stejnojmenný přístav leží 200 kilometrů východně od Sao Paola. Pyšní se nádhernými plážemi a nabízí možnost pozorování velryb.
Počet (aktivních) plaveb: 115
Ilheus Rekreační středisko na jihu brazilského státu Bahia. Turisty láká plážemi, katedrálou, muzei i působivým národním parkem Serra das Lontras s vodopády.
Počet (aktivních) plaveb: 61
Maceio Metropole brazilského státu Alagoas na pobřeží Atlantiku. Proslavilo se písečnými plážemi, kokosovými palmami a zahradami mangovníků.
Počet (aktivních) plaveb: 33
Recife Hlavní město státu Pernambuco na severovýchodě Brazílie. Za vidění stojí historické centrum sousední Olindy (UNESCO), zoo Dois Irmaos a poetika zdejších pláží.
Počet (aktivních) plaveb: 25
Rio de Janeiro Město karnevalu, dříve brazilské hlavní, dosud prý nejkrásnější na světě (UNESCO). Je tu pláž Copacabana, obří socha Krista, Cukrová homole či NP Tijuca.
Počet (aktivních) plaveb: 174
Salvador de Bahia Metropole brazilského státu Bahia na okraji hluboké zátoky Atlantiku. Historická čtvrť Pelourinho je součástí UNESCO, výškový rozdíl pomáhá zdolat výtah Lacerda.
Počet (aktivních) plaveb: 155
Santos Přístav nedaleko megapole Sao Paulo. Pyšní se obří městskou pláží, botanickým orchidáriem, zoologickou zahradou, muzeem kávy nebo katedrálou.
Počet (aktivních) plaveb: 109
Ubatuba Známý turistický bod na obratníku kozoroha při pobřeží Atlantiku mezi ostrovy San Sebastiao a Ilha Grande. Centrum rekreace, nočního života a surfování.
Počet (aktivních) plaveb: 1