Okružní plavby Bahamy - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Přístavy

Okružní plavby Bahamy

Okružní plavby lodí Bahamy přináší jedinečné zážitky především v podobě opalování, koupání, šnorchlování a potápění u křišťálově čistých pláží. Připočítáte-li k tomu podvodní jeskyně v národním parku Lucayan, četná golfová hřiště a zábavní parky, je zřejmé, že okružní plavby lodí v souostroví Bahamy nadchnou každého milovníka exotiky a luxusu.

Dovolená na moři Bahamy

Bahamy tvoří stovky korálových ostrovů mezi Kubou a Floridou na pomezí Atlantiku a Karibiku. Okružní plavby tady mohou využít tras podél 3 500 kilometrů pobřeží Baham. Subtropické podnebí umožňuje trvání sezóny plaveb na Bahamách celoročně, pozor jen na období tornád od srpna do října.

Plavby výletní lodí Bahamy

Bahamské ostrovy zahrnují několik přístavů. Freeport leží na ostrově Grand Bahama, hlavní město Nassau nabízí slavný akvapark Aquaventure nebo pláž Cable beach. Specialitu představují soukromé ostrovy: Little San Salvador s přístavem Half Moon Cay patří společnosti Carnival Cruises a Princess Cays na ostrově Eleuthera společnosti Princess Cruises. Vyzkoušejte též naše cenově zvýhodněné plavby Bahamy.

Přístavy Bahamy

Ocean Cay
Privátní ostrov společnosti MSC - Ocean Cay MSC Marine Reserve, Bahamy je atraktivní zastávkou na plavbách Karibikem.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Coco Cay
Malý privátní ostrov v Lucayském souostroví (Bahamy), který je využíván jako zastávka výletních lodí Royal Caribbean.
Počet (aktivních) plaveb: 180
Great Stirrup Cay
Privátní bahamský dovolenkový resort společnosti NCL.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Princess Cays
Privátní resort společnosti Princess Cruises na ostrově Eleuthera. Jedná se o ráj všech milovníků koupání, opalování a rozmanitých vodních sportů.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Nassau
Dávná bašta pirátů z Karibiku, dnes centrum Baham na ostrově New Providence. Nabízí akvapark Aquaventure, zoo, delfíní show či slavnou pláž Cable beach.
Počet (aktivních) plaveb: 127
Half Moon Cay
Maličký přístav na pohádkovém, téměř liduprázdném bahamském ostrově Little San Salvador s řadou pláží a lagun, který patří společnosti Carnival Cruises.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Freeport
Z bahamských přístavů nejbližší k Floridě, od lodě nutno použít taxi. Leží na ostrově Grand Bahama s plážemi, golfovými resorty a NP Lucayan s podvodními jeskyněmi.
Počet (aktivních) plaveb: 22