Nápoje na lodi - Okružní plavby

Nápoje na lodi

akce nápoje msc

Rád se bavím a trávím dovolenou při sklence dobrého drinku

Pokud patříte do této skupiny, rozhodně byste již při objednání plavby měli zvolit buď plavbu lodní společnosti s konceptem all inclusive (AIDA, Pullmantur, Costa - kajuty Comfort Premium, Seabourn) nebo si přikoupit nápojový balíček all inclusive, nabízející nápoje v restauracích a barech po celý den.

Dodržuji pitný režim a rád si dám i sklenku alkoholu

Pro vás bude ideální zvolit plavbu s konceptem all inclusive mini nebo si zakoupit nápoje k obědu a k večeři.

Carnival bar040 (1024x683)

Alkohol nepiji vůbec nebo jen minimálně

Nákup balíčku all inclusive by bylo jen vyhazováním peněz. Dobře vyjdete s jednodruhovým balíčkem minerálních vod nebo nealko nápojů.

Plavbu pojímám nízkonákladově

I tak je možné plavbu absolvovat, neboť k dispozic je voda z nápojových automatů. Jen je třeba si pohlídat, v kterou hodinu a kde jsou nápojové automaty k dispozici.

Kdo nabízí jaký koncept nápojů?

Lodní společnost Costa: nabízí plavby v různých kategorií a v rámci jedné plavby si lze tedy zvolit od plné penze až po exkluzivní all inclusive.
- kategorie Basic s plnou penzí bez nápojů
- kategorie Comfort Classic s nápoji pouze k obědu a večeři
- kategorie Comfort Premium s all inclusive v restauracích i barech, při rezervaci suite je pak automaticky v ceně exkluzivní nápojový balíček Intenditore. Více...

Lodní společnost MSC nabízí plavby s plnou penzí s možností dokoupení nápojového balíčku mnoha typů. Většina ostatních lodních společností nabízejí různé verze nápojových balíčků typu all inclusive.
Jakékoliv nápoje na lodích lze však kdykoliv zakoupit za aktuální cenu z nápojových a barových lístků.

Lodní společnosti Pullmantur , AIDA a Seabourn nabízejí plavby pouze s konceptem all inclusive.

U amerických společností bývají nealkoholické nápoje z automatů během jídla k dispozici a v ceně plavby. Alkoholické nápoje nebo nápojové balíčky obsahující alkohol je možné objednat pro osoby starší 21 let.