Cestovní pojištění - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Plavby-info

Cestovní pojištění

Sjednáním komerční cestovního pojištění si zajistíte klid, který na dovolené potřebujete a zároveň se chráníte před dopady případných rizik. Nabízíme pojištění od Evropské pojišťovny ERV.

Cena cestovního pojištění se odvíjí od:
- délky cesty
- cílové destinace
- věku cestujícícho
- rozsahu pojistného krytí

Podrobné informace a doporučení vám rádi podají naši cestovní konzultanti při objednání zájezdu.

Cestovní pojištění ERV

V současné době uzavíráme cestovní pojištění u ERV, jejíž produkty kryjí celou řadu rizik. Evropská přichází s komplexním řešením problémů spojených s onemocněním COVID-19 u produktů Sbaleno.
Pojištění ERV se neomezuje pouze na výlohy na léčení v zahraničí, ale platí i při nutnosti zrušení cesty z důvodu onemocnění COVID-19. Pojištění pomůže, i když se klient nemůže vrátit ze zahraničí v původně plánovaném termínu z důvodu umístění do karantény.

Pro plavby na výletní lodi jsou ideální tyto produkty:

Cestovní pojištění Sbaleno k moři

Toto pojištění kryje léčené výlohy, asistenční službu, opatrovníka, škody na osobních věcech a pojištění odpovědnosti. K tomuto produktu lze přiobjednat pojištění na storno zájezdu. Výlohy na léčení COVID-19, v rámci akutního onemocnění v zahraničí, jsou nově standardní součástí pojištění Sbaleno.

Leták Pojištění Sbaleno k moři

Pojištění samotného storna zájezdu

K dispozici jsou produkty Storno a Storno Plus, které rozšiřuje možnosti doložitelných důvodů.
Výše pojistného se vypočítává z celkové ceny zájezdu takto:
  • Produkt Storno: 3,5% z ceny zájezdu
  • Produkt Storno Plus: 7% z ceny zájezdu

Zrušení cesty z důvodu onemocnění COVID-19 u pojištěných osob je nově standardní součásti produktů Storno, Storno Plus nebo MultiTrip
Pojištění StornoPlus se nově rozšiřuje v souvislosti s COVID-19 i pro případ, kdy klient na začátku své dovolené (ještě v ČR) nesplní neočekávaně a nezaviněně zdravotní podmínky pro vycestování (kontrola na letišti apod.)

Leták Pojištění Storno, Storno Plus

Znemožnění návratu

  • toto riziko je možné nově připojistit
  • klientům bude uhrazeno v případě jejich umístění do karantény, mimořádné doložené náklady na náhradní ubytování a pozdější zpáteční cestu zpět do ČR až do výše uvedeného limitu pojistného plnění
  • klientova spoluúčast v případě znemožnění návratu činí 20 %

K produktům Sbaleno může klient nově využít připojištění ERV Extra, které nahrazuje původní balíček ERV Plus, kde navíc kromě již známých rizik získá i právě pojištění znemožnění návratu.

K produktům MultiTrip si nově může klient sjednat připojištění ERV COVID, které se vztahuje právě na sekci znemožnění návratu.