Plavby z Havany - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Novinky

Plavby z Havany

Týdenní plavby Karibikem s možností prodloužení pobytu o poznávání Kuby - pohodová dovolená v exotice. Poslední volná místa pouze na vyžádání!

Týdenní plavby Karibikem s možností prodloužení pobytu o poznávání Kuby - pohodová dovolená v exotice.

Plavba z Havany + pobyt na Varaderu s českým delegátem - poslední volná místa pouze na vyžádání!

Kuba se rychle mění. Příliv turistů sílí a země zažívá v posledních letech turistický boom. Pokud toužíte poznat Havanu v její současné podobě a s nostalgií zašlé koloniální slávy, je nejvyšší čas vyrazit. A proč nekombinovat poznávání Havany s okružní plavbou a získat tak větší přehled o oblasti, udělat si srovnání?

Plavby z Havany se pro velký zájem konají v roce 2018 celoročně. Týdenní okruhy míří z Kuby na západ k pobřeží Yucatánského poloostrova. Ten je kolébkou mayské civilizace, která roku 1697 zcela podlehla španělské nadvládě. V navštívených přístavech Cozumel, Costa Maya a Belize City se můžete vydat k unikátním archeologickým zónám a pyramidám, nejznámější je komplex Chichén Itzá. Na honduraském ostrově Roatan je zase úžasná pláž přímo u lodi.

mapka1

Plavba z Havany s českým delegátem

Nabízíme poslední volná místa na zájezd Kuba a karibské ostrovy s pobytem na Varaderu, s českým delegátem. Tento unikátní zájezd kombinuje plavbu s pobytem na Varaderu v luxusním hotelu s all inclusive. Vydejte se za nejznámějšími památkami Havany, obdivujte mayské pyramidy i divokou tropickou přírodu s exotickými zvířaty. Po zajímavé poznávací části se můžete oddat dokonalému relaxu na nádherných písečných plážích Varadera.

Termín: 7. - 19. 4. 2018

Havana

Plavby z Havany s letem z Vídně

Pokud už vážíte dalekou cestu přes Atlantik, proč si to neužít více? Lodní společnost MSC nabízí dvoutýdenní plavby z Havany spolu s charterovým letem z Vídně. Je o vás tedy postaráno od začátku do konce, součástí zájezdu je let, transfery mezi letištěm a přístavem, plavba s bohatou plnou penzí. Kromě pobřeží Yucatánu zavítáte také na Kajmanské ostrovy a Jamajku.

MSC Armonia - Kuba, Jamajka, Kajmanské ostrovy, Mexiko, Belize, Honduras - REZERVACE

mapka 15 dní

REZERVACE: email: plavby@orbislink.cz , telefon: 222 714 751 či 702 180 081.