Costa Smeralda - luxusní nová loď ve Středomoří - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Novinky

Costa Smeralda - luxusní nová loď ve Středomoří

Kombinace úžasného nového plovoucího resortu a nejatraktivnější trasy, západního Středomoří, nyní za FIRST MINUTE ceny i s možností letenky z Vídně.
Nová Costa Smeralda společnosti Costa Cruises je lodí, symbolizující krásu, styl a italskou pohostinnost. Tvůrci jejích prostorů se nechali inspirovat italskými náměstími “Bel Paese”. Až budete sestupovat po hlavním širokém schodišti, budete mít dojem, že jste se ocitli na římském Piazza di Spagna a toulajíce se kolem obchodů, barů a restaurací pocítíte závan živých magických míst a dotoho se vám otvře unikátní výhled na moře. Krásné okamžiky, které se umocní, pokud je budete prožívat se svými blízkými.

Přidanou hodnotou této jedinečné lodi je zájem o ochranu životního prostředí v podobě pohonu na LNG (zkapalněný zemní plyn), nejčistší palivo na světě.


Zdroj videa: Youtube, kanál Costa Cruises

Costa Smeralda zahajuje plavby

Nová vlajková loď Costa Smeralda bude slavnostně uvedena do provozu v Savoně dne 4. listopadu 2019. Při velkém ceremoniálu za účasti významných osobností a obchodních partnerů i běžných cestujících nebude chybět ohňostroj a speciálně připravený velkolepý program.

Trasa plavby lodě Costa Smeralda ze Savony

Zarezervujte si plavbu ze severní Evropy do Itálie i první oficiální plavbu Středomořím ze Savony. Nalodění na tento atraktivní okruh je možné v přístavech Savona, Barcelona, Civitavechcia.

Den Přístav / program Připlutí Odplutí
1. den: Savona (Itálie) - 18:00
2. den: Marseille (Francie) 08:30 17:00
3. den: Barcelona (Španělsko) 08:00 19:00
4. den: Palma de Mallorca (Španělsko) 08:00 18:00
5. den: na moři
6. den: Civitavecchia (Itálie) 08:00 19:00
7. den: La Spezia (Itálie) 08:30 20:30
8. den: Savona (Itálie) 07:00 -

Charterový let z Vídně

V termínech od 3. 2. do 20. 4. 2020 (kromě 6. 4. 2020) je možné plavbu rezervovat jako balíček s letenkou z Vídně. Pouze 11 termínů !
Tento balíček obsahuje:
  • zpáteční letenku na trase Vídeň - Barcelona - Vídeň,
  • transfery v Barceloně,
  • týdenní plavbu ve vámi vybraném typu kajuty a s plnou penzí či all inclusive.