Plavba po Dunaji s českým delegátem - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Novinky

Plavba po Dunaji s českým delegátem

Dovolená na palubě luxusní říční lodi: all inclusive a doprava k lodi autobusem z Prahy. Jediný termín v roce - rozkvetlý máj 2020!
Evropský veletok Dunak, protékající 10 státy a 4 hlavními městy, si vás podmaní svoji majestátností a krásnou krajinou podél svých břehů.

Pojďte tuto bez mála tři tísíce kilometrů dlouhou řeku lépe prozkoumat na jajím hormím toku. Na kompletním a bezstarostním zájezdu bude k dispozici zkušený český delegát. Nejenže s ním navštívíte i kapitánský můstek, ale také vás povede Vídní.

Jedinný termín v roce: 18. 5. 2020

Cena: 32 060 Kč / osoba ve 2lůžkové kajutě A (další cenyy podle kategorie)
Výhdoná dětská cena: dítě na přistýlce platí jen autobus. tj.

Trasa plavby po Dunaji

Vídeň: historické centrum Vídně bylo v roce 2001 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Vídeň se vyznačuje bohatou hudební tradicí, jejíž vrchol se datuje na přelom 18. a 19. století, kdy v městě tvořili Wolfgang Amadeus Mozart, Joseph Haydn anebo Ludwig van Beethoven.

Budapešť si často spojíme s cikánskou hudbou, pikantním gulášem, čardášem a tokajským vínem. Právě za tímhle cestují obvykle návštěvníci do maďarského hlavního města .

Bratislava: moderní a mladá metropole se chlubí krásným prostředím Bílých Karpat, překrásnou krajinou a unikátními památkami. Nový most přes Dunaj byl vyhlášen za stavbu století na Slovensku.

Údolí Wachau: malebné dolnorakouské údolí má bohatou historii osídlení. Vinice a sady na strmých terasovitých svazích místy střídají hluboké lesy stoupající přímo z koryta Dunaje. Mezi památkami v podobě kostelů a renesančních panských sídel se choulí krásné vinařské vesničky. Díky svému osobitému kouzlu a mimořádné hodnotě byla celá tato oblast v roce 2000 zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO.

Detaily cen a popisu plavby naleznete v nabídce pod videem.