Plavby Pullmantur s all inclusive - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Novinky

Plavby Pullmantur s all inclusive

Milovníci menších lodí a konceptu all inclusive budou nadšeni z plaveb společnosti Pullmantur: Dubaj, Středomoří, Karibik s Panamou …
Milovníci menších lodí a konceptu all inclusive budou nadšeni z plaveb společnosti Pullmantur: Dubaj, Středomoří, Karibik s Panamou. Představujeme malou lodní společnost Pullmantur.

Proč na plavbu s Pullmantur?

Tato malá lodní společnost má sídlo v Madridu a v současné době provozuje 3 menší výletní lodě. Tato plavidla mají svůj rodný list staršího data, vybavení je tak trochu retro. Na palubě se jakoby zastavil čas, ale toto na dovolené opravdu špatně? Netoužíme po tom všem shonu opravdu trochu zabrzdit, zpomalit se a třeba si vychutnat jídlo a u stolu posedět klidě více než hodinu? Navíc není potřeba řešit žádnéí nápojové balíčky, protože u Pullmana to je s all inclusive.
Tradiční ubytování v kajutách je nabízeno ve více variantách, takže každý může vybrat podle své peněženky a svých nároků.

Pokud jste takto naladěni, je pro vás plavba s Pullmantour tou správnou volbou.

Přednosti plaveb Pullmantur

  • menší plavidla do 3 000 osob
  • přátelská atmosféra
  • ve španělském duchu
  • převaha španělských hostů
  • koncept all inclusive
  • ne zcela typické trasy
  • servisní poplatky (spropitné) již v základní ceně
  • a další...

Kde plují lodě Pullmantur?

Společnost ze samého západu Evropy ráda ukáže svým převažujícím španělským klientům vzdálenější kouty Evropy, jakými je Středomoří či severní Evropa. Vydat se však můžete i do Karibiku.

Do Středomoří na lodi Sovereign či Horizon

Týdenní trasa západním Středomořím je dobře vyvážená, neboť se zde střídají významné velké přístavy s přístavy regionálního významu. Vyplutí z Barcelony lze dobře propojit s dobrým přímým leteckým spojením z Prahy.

Sovereign - Západní Středomoří: Itálie, Francie

Týdenní trasa do východního Středomoří se točí mezi řeckem a Tureckem. Vyplouvá se v opěvovaném athénském Pireu, obrovském přístavu pro osobní i nákladní dopravu. Z řeckých ostrovů uvidíte Krétu, Mykonos a Santorini, jeden den se zdržíte v malebném tureckém Marmarisu.

Horizon - Plavba mezi Řeckými ostrovy

Do Karibiku na lodi Monarch

Týdenní plavba začíná v panamském Colonu a zavede vás na malé ostrůvky Nizozemských Antil a na Arubu. Byla by věčná škoda, nezdržet se chvíli v Colonu a vydat se třeba na výlet ke slavnému Panamskému průplavu. Zajímavé muzeum i vyhlídkové plošiny vám dají možnost nahlédnout do historie a provozu tohoto unikátního díla.

Monarch - Malé Antily a jižní Karibik

Okružní plavby z Dubaje lodí Horizon

Příjemná, bezpečná a blízká exotická destinace musí nadchnout každého cestovatele. Kromě výstavní Dubaje uvidíte také mezi skalami a zátokami uložený Kashab, přátelský Muskat či pyšné Abú Dhabí.

Horizon - Plavby z Dubaje