Plavby Costa se pozastavují na období svátků - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Novinky

Plavby Costa se pozastavují na období svátků

Společnost Costa ruší vánoční a novoroční plavby v souladu s italskými vládními nařízeními

V souladu s ustanoveními italské vlády budou plavby lodní Costa pozastaveny od 20. prosince 2020 do 6. ledna 2021. Dosud přijaté protokoly o zdravotní nezávadnosti se ukázaly jako účinné, avšak plavební průmysl soucítí s událostmi, s nimiž jsou Italové postaveni tváří v tvář.


Jedná se o dočasné zastavení, které, jak uvádí samotná vláda, nikdy nezpochybnilo spolehlivost zdravotních bezpečnostních protokolů přijatých ve spolupráci s italskými orgány. Tyto protokoly představují jedinečný model v odvětví cestovního ruchu na mezinárodní úrovni a svou plnou účinnost prokázaly za poslední 4 měsíce provozu v Itálii.


Během přestávky Costa Crociere zajistí, aby její lodě v přístavech byly podporovány, s iniciativami zaměřenými na potřeby komunit v tak obtížném období, se speciálními programy dárcovství potravin, které přinášejí radost nejzranitelnějším lidem, ve spolupráci s místní instituce.


Společnost velmi lituje hostů, kteří si vybrali plavbu s Costa, aby strávili bezpečnou a zaslouženou dovolenou během příštích vánočních prázdnin, a zároveň si zachovává naději, že je co nejdříve uvítají na palubě svých lodí.