MSC Seaside – do Karibiku připlouvá žhavá novinka - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Novinky

MSC Seaside – do Karibiku připlouvá žhavá novinka

Přivítejte MSC Seaside nejnovější loď lodní společnosti MSC Cruises, kterou v prosinci 2017 v Miami čeká křest a zároveň její první plavba.
Přivítejte MSC Seaside nejnovější loď lodní společnosti MSC Cruises, kterou v prosinci 2017 v Miami čeká křest a zároveň její první plavba.

MSC Seaside 2

Loď MSC Seaside patří zároveň do zcela nové třídy lodí, vhodně pojmenovanou Seaside Class. Tato výletní loď s výtlakem 160 000 tun a kapacitou 4 134 pasažérů, je první ze dvou lodí této třídy. Druhá pojmenovaná MSC Seaview vypluje v červnu 2018 (plánuje se možnost třetí lodi na rok 2021). Loď bude pokřtěna v Miami, které se také stane jejím domovským přístavem, její zaměření bude na americký trh. MSC Seaside je také největší výletní loď, která byla postavena v Itálii.

Kromě nabídky standartních kajut se MSC Seaside muže pochlubit 14 rohovými apartmány na zádi, terasovitými balkonovými kajutami s výhledem na moře i na promenádu dole, spojenými kajutami uzpůsobenými pro rodiny a apartmány se soukromou venkovní vířivkou.

Apartmá se soukromou vírivkou Apartmá

9 restaurací, mezi které patří i 5 restaurací se specialitami, zahrnuje kuchyně z celého světa. Patří k nim například 2 restaurace (za poplatek) vytvořené za spolupráce s uznávaným šéfkuchařem Royem Yamaguchim: asijská Market Kitchen se sushi barem a Teppanyaki s tradičními čínskými hibači (přenosné ohniště v podobě nádoby).

Asijská restaurace Hlavní restaurace

Na lodi naleznete nepřeberné množství aktivit. Je tu například nejdelší zip-line na moři (130 m), vodní zábavní park s pěti tobogány a AquaSpray park pro ty nejmenší, dvě kuželkové dráhy s DJ kabinkou vyrobenou z poloviny Cadillacu, simulátor formule F1, 5D kino a mnohem více. Na zádi se nacházejí panoramatické skleněné výtahy a přes boky lodi vedou skleněné promenády nazvané Infinity Bridges.

Vodní park Zád lodi

Loď MSC Seaside bude střídat plavby mezi východním a západním Karibikem. Bude vyplouvat z Miami a navštíví destinace jako St. Maarten, Portoriko, Bahamy, Kajmanské ostrovy, Jamajka a Mexiko.Přehled plaveb na lodi MSC Seaside naleznete ZDE.