Plavby MSC se zálohou pouze 50 EUR a další výhody - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Novinky

Plavby MSC se zálohou pouze 50 EUR a další výhody

Společnost MSC vyhlašuje akční nabídky: snížená záloha, flexibilní stornovací podmínky, snížený příplatek "single" a prodloužení akce na nápojový balíček.

Plavby MSC patří u nás k nejoblíbenějším. Proč tedy nevyužít šanci a získat skvělou dovolenou na výletní lodi nyní za zcela výjimečných podmínek. Akce jsou navíc kombinovatelné mezi sebou, díky tomu se lze dostat na výbornou cenu.

Akce na plavby MSC

  1. Akce na plavby MSC s nápojovým balíčkem Dine & Drink byla prodloužena do 31. 3. 2020.
  2. Příplatek za neobsazené lůžko je snížen z 80% na 50% na termíny odplutí mezi 1. - 31. 5. 2020 a plavby v oblasti Středomoří, severní Evropa a Karibik.
  3. Rezervuj nyní, zaplať později: nevratná záloha pouze 50 EUR (1 250 CZK) / osoba místo původních 20% z ceny. Tato pobídka neplatí pro kajuty Yacht Club a pro plavby kolem světa či jejich úseky.
  4. Flexibilní stornopoplatky: pokud si zarezervujete nyní plavbu ve Středomoří nebo v severní Evropě, spadá do režimu výrazně snížených stornopoplatků pokud byste se plavby nemohli nebo nechtěli účastnit. Stornopoplatky budou v případě zrušení plavby ze strany zákazníka vypočítané dle tohoto schématu:
akce MSC


Přesnou cenu, výši zálohy a možnost kombinovatelnosti vám rádi sdělíme při nezávazné rezervaci plavby.

Vyberte si svou plavbu ještě dnes