Plavby Karibikem 2020 - Okružní plavby

Světově nejoblíbenější destinace pro výletní plavby - nyní ceny FIRST MINUTE. Rozmanité pohádkové ostrovy pro vaši zaslouženou dovolenou...

Na našich stránkách naleznete na sedm stovek různých plaveb Karibikem. Jak se v tom zorientovat?

Vybírejte podle ostrovů

Oblast, nazývaná v širším slova smyslu Karibikem, je velice rozlehlá. Navštívit můžete desítky malebných přístavů. Pokud dáváte přednost ostrovům s rozvinutým turistickým ruchem a orientované na americkou klientelu, volte plavby s trasou do Nassau či plaváním s delfíny a trnuchami proslulý Grand Cayman. Pravými dovolenkovými oázami jsou pak privátní ostrovy a resorty lodních společností: Labadee na Haiti a kouzelné ostrůvky v souostroví Baham. Pokud hledáte zbytky autenticity, původní obyvatele a jejich kulturu, dejte přednost malým ostrůvkům Malých Antil jako Svatá Lucie, Panenským ostrovům, nebo třeba pulsující Jamajce.

Vybírejte podle lodní společnosti

V oblasti Karibiku potkáte celou řadu výletních plavidel různých lodních společností. Na amerických lodích se klade velký důraz na zábavu na palubě: na horních palubách jsou aquaparky s mnoha atrakcemi, lanová centra či horolezecké stěny. Také výlety jsou spíše zážitkové a adrenalinové: jízda na koni, čtyřkolky, canoying. Ke špičkám patří určitě společnosti Royal Caribbean Interational či Carnival.

Českým klientům dobře známé evropské společnosti MSC a Costa potkáte v Karibiku především v zimním období. Na palubách lodí se budete cítit "jako doma" a těšit se můžete na show a taneční i poslechovou hudbu v evropském stylu. Výlety jsou více zaměřené na poznávání, okružní jízdy po ostrovech a pobyt na pláži.

Vyberte si svou plavbu ještě dnes