Plavby lodí Karibik po hurikánech - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Novinky

Plavby lodí Karibik po hurikánech

Karibikem se můžete plavit celoročně. Oblíbená dovolenková destinace slibuje krásné pláže, tropickou přírodu a skvělé zážitky. Jak si plavbu Karibikem vybrat?

Zároveň zde naleznete informace o stavu jednotlivých karibských přístavů.

Slunce, pláže, legrace a typická karibská radost ze života! To vše a ještě mnohem více můžete prožít na plavbě lodí Karibikem.

Desítky výletních lodí poskytují svým hostům také vynikající kulinářské zážitky a skvělou zábavu. Budete nadšeni a prožijete nezapomenutelnou dovolenou.

Přinášíme několik tipů, jak si správně vybrat plavbu Karibikem.

Na konci článku zároveň naleznete informace o stavu jednotlivých karibských přístavů.

Plavby Karibikem v americkém stylu

Lodě zábavy, tak si říkají lodě Carnival, Norwegian či Royal Caribbean. Poklidná relaxace jde tak trochu stranou a hlavní důraz je kladen na širokou nabídku zábavy a sportovních aktivit. Comedy Club a živé koncerty jsou chloubou Carnivalu. Děti se vyřádí v důmyslných aquaparcích a milovníci adrenalinu si zase přijdou na své na horolezeckých stěnách, vysoko nad palubou zavěšenými vozíky "sky rider", v lanovém centru či na umělé surfové vlně. Na otevřených palubách se grilují hamburgery i steaky a barmani míchají skvělé karibské koktejly. Také výlety jsou více zaměřené na zážitky: kajaky, jízda na koni, potápění a šnorchlování, off road,.... Doslova zábavními ráji jsou pak privátní ostrovy nebo resorty těchto společností.

Týká se například těchto plaveb:

Loď Carnival Glory - Plavba z Miami po západním Karibiku
Termíny týdenní plavby 13. nebo 27. 1. 2018, od cca 13 220 Kč / os.
Nápojový balíček při objednání kajuty s oknem či balkonem.

Loď Carnival Conquest - Bahamy, Grand Turk, Dom. republika
Termíny 7denní plavby 14. 1., 25. 2., 25. 3., 8. 4. 6. 5. 2018, od cca 12 720 Kč / os.

Loď Carnival Splendor - Plavba západním Karibikem do Mexika z Miami
Termíny týdenní plavby 26. 11. a 10. 12. 17 a 7. 1. 2018, od cca 13 100 Kč / os.

Akce platí do odvolání lodní společností a benefit je vždy na zpětné potvrzení!

Plavby Karibikem v evropském stylu

Pokud se po celodenním výletování vrátíte zpět na loď Costa nebo MSC, nejspíš se budete cítit "jako doma". Uslyšíte evropské jazyky, pochutnáte si na jídle s výraznými italskými akcenty a večerní divadlo má na programu oblíbenou kabaretní show. Výlety jsou více zaměřené na poznání místní kultury a památek, vyznavači sportovně laděných aktivit si ale mají také z čeho vybrat. Obě společnosti, již dobře známé českým klientům, posílají své lodě do Karibiku v prosinci a po různých trasách brázdí Karibik až do jara. Nejnovější loď MSC Seaside zůstane v Karibiku celoročně.

Plavby Karibikem s českým delegátem

Neumíte dobře anglicky a nechcete se během své dovolené o nic starat? Pak vyberte plavbu Karibikem s českým delegátem. Vše je již kompletní: letenky z Prahy, příjemné a prověřené hotely na pláži a atraktivní trasy.

Na rok 2018 jsme připravili 3 osvědčené plavby:

Plavba západním Karibikem s českým delegátem a ubytováním v Miami Beach
10. - 23. 2. 2018

Kuba a karibské ostrovy s pobytem na Varaderu, s českým delegátem
7. - 19. 4. 2017

Plavby Karibikem po hurikánech 2017

Podle zdroje z prestižního serveru Cruise Critic se většina karibských ostrovů již vzpamatovala ze zářijových hurikánů a kolem 90% již je opět otevřeno pro výletní lodě. Přeložený článek naleznete na našem specializovaném webu pod názvem Plavby Karibikem po hurikánu.
Letošní hurikány způsobily lodní společnostem těžkou hlavu. Některé plavby musely být zrušené, jiné změnily své původní trasy. Jednání o trasách lodí a rezervace kotvení v přístavu jsou dojednávané dlouho dopředu provádět změny na poslední chvíli není snadné.

V současné chvíli je důležité, že kouzelné a oblíbené dovolenkové cíle jsou již v provozu a následky řádění hurikánů se již podařilo z velké části odstranit.

REZERVACE: email: plavby@orbislink.cz , telefon: 222 714 751 či 702 180 081.