Napsali o nás - Okružní plavby
Jste zde:

Napsali o nás

Poznejte Středomoří i svět z paluby lodi

Itálie   Řím 5 (750x500) Na stránkách Blesk.cz vyšla v rubrice Cestování úvaha o dovolené v Itálii na palubě výletní lodi. Fenoménem osobních výletních lodí nabízejících plavbu za poznáním a zábavou si směle proráží cestu i českým trhem a počet osob, kteří prožili svoji dovolenou na moři každoročně stoupá.
Autor článku Blanka Müllerová, říjen 2019
Přečtěte si více...

Letní úsměvy: "Klaus dostal pozvánku na výletní loď, nazlobila ho posádka z různých koutů světa"


intro personnal p15 (90x60)Server Aktualne.cz zveřejnil poznámku Václava Klause k multikulturalismu na lodích. K mnohonárodnostním posádkám výletních lodí se vyjadřuje též jednatelka CK Orbis Link Blanka Müllerová.
Autor článku Eliška Hatašová, 19. 6. 2019
Přečtěte si více...

Plujte na sever za fjordy, trolly a architekturou

Chladná krása norských fjordů, modře zbarvené ledovce a vysoké vodopády přitahují i hosty výletních lodí. Plavby Baltským a Severním mořem směřují do Petrohradu, Kodaně, Oslo, Stockholmu či až na Island nebo k polárnímu kruhu. Kromě přírody můžete obdivovat i dřevěné kostelíky, pravoslavné chrámy či velkolepé paláce.
Více si o plavbách na sever přečtete na serveru www.lidovky.cz.
Autor článku J. Křenek.
Přečtěte si více...

Nemůžete létat? Plavba do New Yorku vás nadchne

Lze i v naší moderní době plout přes Atlantik jako v minulých staletích? Ano, je to zážitek pro romantiky a řešení pro aerofobiky, osoby se strachem z létání. Týdenní plavbu mezi Evropou a New Yorkem lze absolvovat jedinou lodní linkou, luxusní lodí Queen Mary 2 britské společnosti Cunard Line.
Zajímavé tipy na takové plavby naleznete na serveru www.lidovky.cz.
Autor článku J. Křenek.
Přečtěte si více...

Plavby za památkami UNESCO

Hrad Carcassonne, šikmou věž v Pise, athénskou Akropoli a další skvosty ze seznamu UNESCO můžete vidět během okružní plavby výletní lodí. Zveme vás na setkání s těmi nejzajímavějšími...
Tipy na přístavy a výlety lodních společností za památkami UNESCO najdete v tomto článku na serveru www.idnes.cz.
Autor článku J. Křenek.
Přečtěte si více...

Čeká vás poprvé plavba výletní lodí? Díky pár tipům vás nic nezaskočí

Plavba výletní lodí je plná jedinečných zážitků, ovšem když jedete poprvé, je jich v počátečních 24 hodinách možná přespříliš.
O tom, jak se připravit na svou první plavbu se dočtete na serveru www.idnes.cz; autor J. Křenek.
Přečtěte si více...

Okružní plavby s delegátem si užijete bez starostí

Láká vás plavba velkou výletní lodí, ale máte obavy, jak to všechno zvládnete? Dopravit se z letiště do přístavu, domluvit se cizím jazykem, neztratit se v obřím lodním labyrintu, neprošvihnout odplutí, správně uzavřít kajutu... O nic z toho se nemusíte starat během okružní plavby s delegátem..
O výhodách plavby s delegátem pojednává článek na serveru www.idnes.cz; autor J. Křenek.
Přečtěte si více...

Obrovské a úchvatné

Větší, objemnější, luxusnější – tak jako ve všech oborech lidské činnosti, i na poli osobní námořní dopravy se jednotliví přepravci doslova předhánějí v překonávání rekordů. Dnešní lodě jsou hotová plovoucí města pro tisíce pasažérů s veškerým myslitelným komfortem. A v přípravě jsou další, ještě velkolepější.
Článek v časopise Grand Auto; autor J. Křenek.
Přečtěte si více...

Okružní plavby jsou i pro osoby se zdravotním omezením

Lidé s nejrůznějšími zdravotními handicapy mohou vyrazit na vytoužené okružní plavby lodí díky speciálnímu technickému vybavení plavidel. Důležitá je včasná rezervace a dobré plánování. Plavby se mohou účastnit vozíčkáři, sluchově i zrakově postižené osoby i osoby, které musí dodržovat dietu.
Problematice cestování handicapovaných osob se věnuje článek na serveru www.iDnes.cz.
Přečtěte si více...

Na vlastní kůži: Moje řecká plavba

"Na plavbu za krásami řeckých ostrovů spojenou s návštěvou Istanbulu jsem se vydala s kamarádkou a čtyřletou dcerkou. Moc jsme se na plavbu těšily a plny očekávání jsme se nalodily v Lavrionu, přístavu u Athén, na loď Celestyal Crystal, která připomínala z dálky přerostlou jachtu."
Takto líčí své zážitky z plavby Blanka Müllerová pro www.traveldigest.cz, elektronickou verzi oblíbeného cestovatelského časopisu.
Přečtěte si více...

Okružní plavby do exotických destinací s delegátem jsou v CK ORBIS LINK stále populárnější

Proč klienti vyhledávají okružní plavby s českým delegátem? V čem spočívá přidaná hodnota takového zájezdu a proč si ho kupují i klienti jazykově vybavení a s cestovatelskými zkušenostmi.
V článku odborných novin Travel Trade Gazette se na těmito otázkami zamýšlí Blanka Müllerová.
Přečtěte si více...

Sponzoring finále Miss a Mister Charme 2015

Soutěž krásy a šarmu se konala v Brně poosmé a do soutěže se mohli zapojit svými hlasy i čtenáři portálu Haló noviny. Vítěz soutěže si odnesl výhru v podobě plavby lodí s CK Orbis Link a společností Costa.
Hodnotnou cenou se stala plavba po Středomoří na nejnovější lodi flotily, luxusní výletní lodi Costa Diadema.
Přečtěte si více...

Okružní plavby lodí lákají na nové zážitky

O atraktivní dovolené na palubě lodi píše také server iDnes v rubrice Cestování. Plavby v sobě snoubí poznávání i romantiku.
Skvělá dovolená na lodi je určená pro páry každého věku i pro rodiny s dětmi.
Přečtěte si více...

Dovolená v Karibiku - plavba lodí

Článek na webu www.svetadily.cz: Dovolená snů představuje pro většinu koupání v průzračném moři, lenošení na bílých, prosluněných plážích, olemovaných palmami a možnost výletů za historickými památkami či krásami přírody.
Dovolená v Karibiku naplňuje tento sen a uskutečníte-li ho v podobě plavby luxusní lodí, poznáte hned několik rajských ostrovů najednou.
Přečtěte si více...

Plavba kolem světa ve Žlutých lázních s Jiřím Kolbabou

Známý cestovatel a dobrodruh Jiří Kolbaba přednášel o svých plavbách po celém světě ve středu 29. července 2015 ve Žlutých lázních v Praze. Během večera promítal vlastní fotografie mnoha druhů plavidel od domorodých kanoí přes bárky, motorové říční lodě až po parníky a ledoborce. S nadšením líčil svou plavbu lodí Costa Diadema Středomořím, během byly vysílány živé vstupy každé ráno na rádiu Impuls.
Plavba se uskutečnila za finanční podpory CK Orbis Link, autor: J. Kolbaba.
Přečtěte si více...

Poznejte Středomoří i svět z paluby lodi

Nový fenomén cestování: osobní výletní lodě nabízející plavbu za poznáním a zábavou. Jaký je tedy pohled na poznávání krás Středomoří a na dovolenkový den na palubě výletní lodi na základě skutečného prožitku?
O své první plavbě píše redaktorka portálu www.blesk.cz a líčí, jaké byly její původní představy o tomto typu dovolené.
Přečtěte si více...

Vyzkoušeli jsme dovolenkové město na vlnách Středomoří. Costa Mediterranea.

Novinářka Dana Emingerová vyzkoušela plavbu Středomořím a vylíčila svoji týdenní plavbu lodí Costa Mediterranea Středomořím.
Kromě svých dojmů z lodi a trasy doplňuje článek na iDnes i o svá doporučení a další postřehy.
Autor: D. Emingerová.
Přečtěte si více...