Napsali o nás - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby

Napsali o nás

Plavba ve Středomoří jako poznávací zájezd

Santorini MSC 1578457 1920 Na cestovatelském webu Tripy.cz se píše o plavbě Středomořím, která je úžasným poznávacím zájezdem s maximálním komfortem. Připomíná celý výčet úchvatných památek, které jsou dostupné během kotvení lodě v přístavech po trase. A tou největší výhodou je, že si každý může v přístavu vybrat právě to, co ho nejvíce baví a zajímá a nemusí se nutit do povinného programu jako u poznávacího zájezdu s předem daným programem.
Autor článku Josef Křenek, leden 2020
Přečtěte si více...


Poznejte Středomoří i svět z paluby lodi

Itálie   Řím 5 (750x500) Na stránkách Blesk.cz vyšla v rubrice Cestování úvaha o dovolené v Itálii na palubě výletní lodi. Fenoménem osobních výletních lodí nabízejících plavbu za poznáním a zábavou si směle proráží cestu i českým trhem a počet osob, kteří prožili svoji dovolenou na moři každoročně stoupá.
Autor článku Blanka Müllerová, říjen 2019
Přečtěte si více...


Letní úsměvy: "Klaus dostal pozvánku na výletní loď, nazlobila ho posádka z různých koutů světa"


intro personnal p15 (90x60)Server Aktualne.cz zveřejnil poznámku Václava Klause k multikulturalismu na lodích. K mnohonárodnostním posádkám výletních lodí se vyjadřuje též jednatelka CK Orbis Link Blanka Müllerová.
Autor článku Eliška Hatašová, 19. 6. 2019
Přečtěte si více...

Plujte na sever za fjordy, trolly a architekturou

Chladná krása norských fjordů, modře zbarvené ledovce a vysoké vodopády přitahují i hosty výletních lodí. Plavby Baltským a Severním mořem směřují do Petrohradu, Kodaně, Oslo, Stockholmu či až na Island nebo k polárnímu kruhu. Kromě přírody můžete obdivovat i dřevěné kostelíky, pravoslavné chrámy či velkolepé paláce.
Více si o plavbách na sever přečtete na serveru www.lidovky.cz.
Autor článku J. Křenek.
Přečtěte si více...


Nemůžete létat? Plavba do New Yorku vás nadchne

Lze i v naší moderní době plout přes Atlantik jako v minulých staletích? Ano, je to zážitek pro romantiky a řešení pro aerofobiky, osoby se strachem z létání. Týdenní plavbu mezi Evropou a New Yorkem lze absolvovat jedinou lodní linkou, luxusní lodí Queen Mary 2 britské společnosti Cunard Line.
Zajímavé tipy na takové plavby naleznete na serveru www.lidovky.cz.
Autor článku J. Křenek.
Přečtěte si více...


Obrovské a úchvatné

Větší, objemnější, luxusnější – tak jako ve všech oborech lidské činnosti, i na poli osobní námořní dopravy se jednotliví přepravci doslova předhánějí v překonávání rekordů. Dnešní lodě jsou hotová plovoucí města pro tisíce pasažérů s veškerým myslitelným komfortem. A v přípravě jsou další, ještě velkolepější.
Článek v časopise Grand Auto; autor J. Křenek.
Přečtěte si více...


Na vlastní kůži: Moje řecká plavba

"Na plavbu za krásami řeckých ostrovů spojenou s návštěvou Istanbulu jsem se vydala s kamarádkou a čtyřletou dcerkou. Moc jsme se na plavbu těšily a plny očekávání jsme se nalodily v Lavrionu, přístavu u Athén, na loď Celestyal Crystal, která připomínala z dálky přerostlou jachtu."
Takto líčí své zážitky z plavby Blanka Müllerová pro www.traveldigest.cz, elektronickou verzi oblíbeného cestovatelského časopisu.
Přečtěte si více...

Okružní plavby do exotických destinací s delegátem jsou v CK ORBIS LINK stále populárnější

Proč klienti vyhledávají okružní plavby s českým delegátem? V čem spočívá přidaná hodnota takového zájezdu a proč si ho kupují i klienti jazykově vybavení a s cestovatelskými zkušenostmi.
V článku odborných novin Travel Trade Gazette se na těmito otázkami zamýšlí Blanka Müllerová.
Přečtěte si více...

Sponzoring finále Miss a Mister Charme 2015

Soutěž krásy a šarmu se konala v Brně poosmé a do soutěže se mohli zapojit svými hlasy i čtenáři portálu Haló noviny. Vítěz soutěže si odnesl výhru v podobě plavby lodí s CK Orbis Link a společností Costa.
Hodnotnou cenou se stala plavba po Středomoří na nejnovější lodi flotily, luxusní výletní lodi Costa Diadema.
Přečtěte si více...


Dovolená v Karibiku - plavba lodí

Článek na webu www.svetadily.cz: Dovolená snů představuje pro většinu koupání v průzračném moři, lenošení na bílých, prosluněných plážích, olemovaných palmami a možnost výletů za historickými památkami či krásami přírody.
Dovolená v Karibiku naplňuje tento sen a uskutečníte-li ho v podobě plavby luxusní lodí, poznáte hned několik rajských ostrovů najednou.
Přečtěte si více...

Plavba kolem světa ve Žlutých lázních s Jiřím Kolbabou

Známý cestovatel a dobrodruh Jiří Kolbaba přednášel o svých plavbách po celém světě ve středu 29. července 2015 ve Žlutých lázních v Praze. Během večera promítal vlastní fotografie mnoha druhů plavidel od domorodých kanoí přes bárky, motorové říční lodě až po parníky a ledoborce. S nadšením líčil svou plavbu lodí Costa Diadema Středomořím, během byly vysílány živé vstupy každé ráno na rádiu Impuls.
Plavba se uskutečnila za finanční podpory CK Orbis Link, autor: J. Kolbaba.
Přečtěte si více...

Poznejte Středomoří i svět z paluby lodi

Nový fenomén cestování: osobní výletní lodě nabízející plavbu za poznáním a zábavou. Jaký je tedy pohled na poznávání krás Středomoří a na dovolenkový den na palubě výletní lodi na základě skutečného prožitku?
O své první plavbě píše redaktorka portálu www.blesk.cz a líčí, jaké byly její původní představy o tomto typu dovolené.
Přečtěte si více...

Vyzkoušeli jsme dovolenkové město na vlnách Středomoří. Costa Mediterranea.

Novinářka Dana Emingerová vyzkoušela plavbu Středomořím a vylíčila svoji týdenní plavbu lodí Costa Mediterranea Středomořím.
Kromě svých dojmů z lodi a trasy doplňuje článek na iDnes i o svá doporučení a další postřehy.
Autor: D. Emingerová.
Přečtěte si více...