Okružní plavby s delegátem si užijete bez starostí - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Magazín

Okružní plavby s delegátem si užijete bez starostí

Láká vás okružní plavba po moři velkou výletní lodí, ale máte obavy, jak to všechno zvládnete? Dopravit se z letiště do přístavu, domluvit se cizím jazykem s personálem, neztratit se v obřím lodním labyrintu, neprošvihnout odplutí, správně uzavřít kajutu… O nic z toho se nemusíte starat, pokud si vyberete plavbu s delegátem.

delegat

Cestovní kancelář Orbis Link ví, že delegát dává zážitku na lodi zcela nový rozměr: budete se mít jako v bavlnce a získáte jistotu kompletního servisu. Proto jako jedna z mála nabízí plavby po Středomoří, Karibiku, Indickém oceánu nebo z Dubaje s účastí českého delegáta, který se o vás postará od příjezdu na letiště přes pobyt na lodi až po cestu domů. Zapomeňte na obavy z jazykové bariéry, z cizího prostředí či ze zmatku v přístavech a plavbu si užijte na 100 %!

Na delegáty od CK Orbis Link se můžete spolehnout

Delegáti CK Orbis Link mají mnohaleté zkušenosti z nejrůznějších okružních plaveb a jako doprovod při skupinových zájezdech. Pomohou vám při nalodění, vylodění a s registrací lodních účtů, svolávají informační schůzky během plavby a jsou k zastižení na telefonu pro případ, že se vyskytnou nějaké problémy. Kromě toho poskytují v češtině nejdůležitější informace z lodních novin a překládají večerní menu, v jednotlivých přístavech připravují pro zájemce zajímavé trasy a radí s výběrem fakultativního výletu. Účastní se toho, který si vybere většina klientů, a dokonce při něm tlumočí výklad průvodců.

Šťastná i svůdná šestka

Vybírejte z šestice okružních plaveb, nabízejících poznání dalekých lokalit s mnoha atrakcemi i luxus a zábavu na lodi. Hned tři z nich vedou do exotického ráje jménem Karibik. Že je opravdu na co se těšit, dokazuje plavba západním Karibikem, během níž uvidíte i vesmírné Kennedyho centrum u Port Canaveral. Navštívit můžete také Kubu, která se do kurzu dostává díky nedávnému politickému tání, a neotřelá dobrodružství slibuje plavba Karibikem s pobytem v Dominikánské republice s pozorováním velryb v zátoce Samaná.

Pro všechny milovníky romantiky a objevování podmořského světa je určena plavba z Bombaje na Maledivy, naopak divy moderní vědy, techniky a lidské touhy překonávat nemožné je doslova prošpikovaná plavba z Dubaje. Kde jinde byste viděli nejvyšší budovu světa Burdž Chalífa a jedinečný zábavní park Ferrari World? Dáváte-li přednost historii a skvostům dějin evropské civilizace, neměli byste chybět na plavbě velikonočním Středomořím s archeoložkou a pobytem v Římě. V ceně všech uvedených lodních zájezdů získáte mimo služby českého delegáta též zpáteční letenku, ubytování v hotelu a plnou penzi na lodi.

Důkazem mimořádné serióznosti CK Orbis Link je i to, že vždy rezervuje kajuty, hotely a letenky dopředu, proto se takřka všechny její plavby realizují. Tak na co ještě čekáte? Plavbu na lodi si vychutnejte a nestarejte se přitom vůbec o nic!

Nabídka okružních plaveb s delegátem

V případě plánované plavby s delegátem je banner aktivní:

banner

Plavba Indický oceán

Plavba Karibikem

Plavba Karibikem2

plavba s delegátem

Plavba z říma