MSC Yacht Club, nadstandard na okružních plavbách - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Magazín

MSC Yacht Club, nadstandard na okružních plavbách

MSC Yacht Club

Úslužní komorníci, přednostní odbavení, domácí kino v luxusních apartmánech, mramorové stoly v privátním klubu… Chcete-li si během okružní plavby dopřát skutečný komfort, vyplatí se připlatit si za MSC Yacht Club, který znamená ještě něco více než první třída lodí MSC Fantasia a MSC Splendida.

Všechno to začíná už uvítáním na palubě, správně vychlazeným šampaňským a představením vašeho osobního butlera. O zavazadla je samozřejmě dávno postaráno, teď se musíte podrobně seznámit s vybavením rozlehlého apartmá a případně, na vyžádání, si nechat vybalit kufr. Pro MSC Yacht Club jsou takové služby normou. Stejně jako donáška denního tisku, péče o obuv či nonstop otevřená recepce.

Prožijte dovolenou na lodi jako z pohádky

Zmiňovat se v souvislosti s ubytováním v MSC Yacht Clubu o dostatku prostoru, klimatizaci, koupelně s vanou, internetu či minibaru je asi zbytečné. To konzole Nintendo, biologicky rozložitelné vůně Escents, župan a povlečení z egyptské bavlny nebo exkluzivní čokoláda na dobrou noc již vytvářejí jinou, nadstandardní kategorii péče o klienta. Stejně jako barevné ladění kajut s barvami květin.

Četné výhody na členy MSC Yacht Clubu čekají i v rámci stravování. Můžete se těšit na rozsáhlou rezervaci v panoramatické restauraci „Cerchio d'Oro“ a ve francouzském restaurantu L'Etoile, na občerstvení u bazénu i na domácí zmrzlinu. Nápojový lístek zahrnuje mj. prestižní brazilskou kávu, horkou čokoládu i čerstvě vymačkanou pomerančovou šťávu.

Yacht Club MSC a jeho delikatesy

Středobod klubového společenského života představuje hala Top Sail a salónek Concierge. Už jenom kvůli úchvatným výhledům na moře a přístavní města v průběhu okružních plaveb se sem vyplatí zajít. Alcantarová zeď, křišťálové schodiště Swarovski a elegantní výzdoba sem zapadají tak nějak automaticky. A soukromý televizní okruh The One či odpolední čaj tady hned chutnají jinak.

Také svíčkové balijské masáže, intimní aromatická komora pro dva, reflexologie a další speciální služby palubních lázní Aurea SPA jsou přednostně vyhrazeny členům MSC Yacht Clubu. Relaxaci v nich si užijete nadstandardně. Vyzkoušejte si ten úžasný pocit sami!