Luxusní plavby - Okružní plavby
Jste zde:

Luxusní plavby

Pět oceánů, sedm kontinentů, nekonečně zážitků, to jsou luxusní plavby se společností Orbis Link. Vybírejte si z těch nejluxusnějších lodních společností světa. Od tradičních rejdařství s bohatou historií až po moderní klubové jachty brázdící světové oceány.

Nechte se svést luxusními plavbami

Co vás na luxusních plavbách s námi čeká? Jedinečné destinace, exkluzivní servis a fascinující program. Nechte se okouzlit!

Jedinečné destinace

Monako

Navštivte unikátní místa, která v itinerářích klasických plaveb nenajdete – ať už je to živé Monako a Saint-Tropez, oblíbené Seychelly a Singapur či tropické ráje Bora Bora, Fidži nebo Havaj. Můžete se vydat proti proudu Amazonky, k pobřeží Antarktidy nebo prožít na palubě dlouhou cestu přes několik oceánů.

Exkluzivní servis

Služba

Užijte si to, co dělá luxusní plavby vpravdě luxusními: nekompromisní pětihvězdičkovou péči o hosty. Zamilujete si gurmánské zážitky na palubě, jež soupeří s nejlepšími restauracemi světa. Zláká vás ubytování v rozlehlých apartmá a péče posádky s upřímným zájmem o naprostou spokojenost cestujících.

Fascinující program

Planetárium

Na lodích i v přístavech vás čeká bezkonkurenční program: Máte-li chuť na výlety helikoptérou, prohlídky historických měst se soukromým průvodcem, vše je možné. Na palubách se také odehrávají exkluzivní přednášky s účastí přírodovědců, cestovatelů i známých osobností, což ocení milovníci nevšedního poznání.

Lodní společnosti luxusních plaveb

Luxusní plavby zajišťují především následující tři lodní společnosti:

Objednejte si luxusní plavbu

Pro desítky speciálních plaveb a organizaci nejlepší dovolené vašeho života nás prosím kontaktujte.