Luxusní plavby - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby

Luxusní plavby

Pět oceánů a desítky moří, sedm kontinentů a ještě více zemí, nejhezčí ostrovy a pláže, perfektní servis a nekonečně zážitků, to jsou luxusní plavby se společností Orbis Link. Vybírejte si z nabídky nejluxusnějších výletních lodí od renomovaných lodních společností. Zvolte si region, který chcete poznat. Nechte si od nás poradit a naplánovat trasu a plán plavby. Nechte se hýčkat a užijte si svou luxusní plavbu naplno.

Co rozumíme luxusními plavbami

Co vás na luxusních plavbách s námi čeká? Pro luxusní plavby jsou charakteristické:

  • jedinečné destinace, kam běžné lodě neplují
  • lodní společnosti orientované na luxusní sužby
  • fascinující program plný originální zábavy
  • exkluzivní servis nejvyšší úrovně,
  • často delší doba jejich trvání (i 1 měsíc a více)

Nechte se okouzlit!

Jedinečné destinace luxusních plaveb

Navštivte unikátní místa, která v itinerářích klasických plaveb nenajdete – ať už jsou to živé Monako a Saint-Tropez, oblíbené Seychelly a Singapur či tropické ráje Bora Bora, Fidži a Havaj. Můžete se vydat proti proudu Amazonky, k pobřeží Antarktidy nebo prožít na palubě dlouhou cestu přes několik oceánů.

Monako

Luxusní lodě

Luxusní plavby zajišťují tradiční rejdařství s bohatou historií i moderní klubové jachty brázdící světové oceány. Nabízíme vám služby těchto lodních společností:

Plavby plné luxusu si však užijete i na lodích velkých společností jako Costa Cruises a MSC Cruises.

Cunard Queen Elisabeth

Fascinující program během luxusních plaveb

Na lodích i v přístavech vás čeká bezkonkurenční program. Máte-li chuť na výlety helikoptérou, prohlídky historických měst se soukromým průvodcem, vše je možné.

Na palubách se odehrávají exkluzivní přednášky s účastí přírodovědců, cestovatelů i známých osobností, což ocení milovníci nevšedního poznání.

Planetárium

Exkluzivní servis na luxusních plavbách

Užijte si to, co dělá luxusní plavby vpravdě luxusními: nekompromisní pětihvězdičkovou péči o hosty s upřímným zájmem o naprostou spokojenost cestujících. Zamilujete si gurmánské zážitky na palubě, jež soupeří s nejlepšími restauracemi světa.
Zláká vás ubytování v rozlehlých apartmá, jako jsou například komfortní suity na lodích Costa Cruise. Využít lze též specializované kluby a zařízení Yacht Club MSC Cruise či suite The Haven na palubách lodí Norwegian.

MSC Yacht Club

Video luxusní plavby

Yacht Club MSC

Exkluzivní privátní klub MSC Yacht Club se nachází na horních palubách přídě, nejlepším místě lodí MSC. Jeho koncept nabízí hostům nadstandardní služby včetně privátní zóny na palubě a nápojů all inclusive. Při rezervaci kajuty Yacht Clubu si můžete být jisti, že o vás bude dokonale postaráno.

Více o Yacht Club MSC

Luxusní suite na lodích Costa

Útulné, stylové a prostorné apartmánové kajuty Costa Cruises se nachází na nejlepších místech lodi: na horních palubách, poblíž lázeňského areálu či na rozích lodi s panoramatickým výhledem.

Klienti ubytovaní v apartmá mohou navíc čerpat zdarma další nadstandardní služby a v ceně mají prémiový nápojový balíček Piu Gusto.

Více o suitách na lodích Costa

Objednejte si luxusní plavbu

Pro desítky speciálních plaveb a organizaci nejlepší dovolené vašeho života nás prosím kontaktujte.