Lodě Seabourn - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby

Lodě Seabourn

Jachty Seabourn zahlédnete po celém světě. Vydávají se na týdenní plavby v Karibiku i na plavby dálkové a kolem světa. Menší jachty mohou kotvit ve většině přístavů světa. Kajuty jsou vybaveny velmi moderně, paluby nabízí kvalitní zábavu. Pokud chcete zakusit luxus v jachtařském stylu, vydejte se na plavbu Seabourn.

Chloubou flotily je špičkově vyškolený personál, který splní každé vaše přání. Jachty Seabourn mají velmi komfortní ubytování a vnitřní prostory lodě zdobí jachtařský styl. Je zde rozlehlý lázeňský areál. Vašimi spolucestujícími budou především Američané, kteří milují cestování v luxusním stylu.

Historie Seabourn

Vznik společnosti se datuje rokem 1986, kdy se jmenovala Signed Cruise Line a vlastnili ji norští průmyslníci. Nový název Seabourn obdržela o 2 roky později. Od roku 1998 patří do skupiny Carnival Corporation.

  • All In CATAll inclusive pro některé typy kajut

Co čekat na palubách Seabourn

Chloubou flotily je špičkově vyškolený personál, který splní předem každé vaše přání. více...

Stravování a nápoje na lodích Seabourn

Vynikající jídlo a pití, to je samozřejmost na palubách lodí Seabourn. více...

Kajuty na lodích Seabourn

Kajuty jsou vybaveny velmi moderně. Jachty Seabourn nabízejí velmi komfortní ubytování a vnitřní prostory lodě jsou vyzdobeny v jachtařském stylu. více...

Destinacemi Seabournu jsou Středomoří, Karibik, Severní Evropa, Kanada a Nová Anglie, Arabský poloostrov a Dubaj, Asie , Jižní Amerika a Austrálie s Novým Zélandem. Nejzajímavější plavbou je cesta na Antaktidu a do Patagonie. Na lodích Seabourn se můžete vydat i na transatlantické plavby a plavby kolem světa. Malé lodě mohou kotvit i v přístavech a místech, která jsou pro velké výletní lodě nedostupné. Ve Středomoří se tedy můžete těšit třeba na přístav Monte Carlo, Fiskardo na řecké Kefalonii, chorvatskou Opatii i Hvar, romantickou zátoku Boka Kotorska. Severní Evropa nabízí vícedenní pobyt v Petrohradu, norské fjordy Aurlandsfjord, Geiranger, Olden, přístav Svolvær na Lofotách nebo Nordkap.

Všechny destinace

Flotila lodí Seabourn

Flotilu tvoří 3 menší a 3 větší butikové jachty, určerné pro 200 - 450 cestujích. Ubytování na lodích se nabízí v apartmá 13 různých kategorií. Kajuty působí velice útulným dojmem a vytvářejí moderní obytný prostor. Flotila se v roce 2016 rozroste o další loď pro cca 600 cestujících.

Plavby na lodích Seabourn