Lodě Pullmantur - Okružní plavby

Lodě Pullmantur

Plavby na lodích Pullmantur se plánují tak, aby klienti mohli v maximální míře využít pobyt v přístavu a přesuny lodí probíhají převážně v noci. Ceny plaveb jsou příznivé pro rodiny s dětmi. Užijte si příjemnou dovolenou ve španělském duchu, s dobrými službami a ve stylu all-inclusive. Plavby zaujmou klienty střední třídy, kteří neberou ohled na starší vybavení lodí a ocení ochotný personál, vynikající kuchyni a téměř rodinnou atmosféru.

Nahlédneme-li do historie, lodní společnost Pullmantur založila španělská cestovní kancelář roku 1971. V roce 2006 Pullmantour zakoupila obří společností Royal Caribbean. Pullmantour kromě plaveb nabízí i další služby cestovního ruchu. V současnosti patří lodě Pullmantur do skupiny Carnival.

  • All InAll Inclusive
  • Servisní poplatkyServisní poplatky v ceně
  • Rodiny s detmi Pro rodiny s dětmi

Co čekat na palubách Pullmantur

Cílem společnosti je vytvořit jedinečné okamžiky, díky nimž se stane vaše plavba nezapomenutelnou. Však také Pullmantur získal několik ocenění za vynikající služby. Čekejte milou a vřelou atmosféru ve španělském duchu. více...

Stravování a nápoje na lodích Pullmantur

Dokonalá plavba by nebyla ničím bez vynikající kuchyně a u Pullmantur hraje kvalita přední roli. Bohatá plná penze je propojena s nápoji do oblíbeného konceptu all inclusive. více...

Kajuty na lodích Pullmantur

Výběr z několika typů kajut dovoluje každému hostu najít si pro sebe optimální variantu. více...

Hlavním cílem Pullmanturu jsou zajímavé turistické cíle ve Středomoří, Kanárské ostrovy, severní Evropa a také Karibik. Nově se otevřela exkluzivní destinace Dubaj.

Všechny destinace...

Flotila lodí Pullmantur

Flotilu tvoří 4 menší plavidla, na kterých se poskytují služby s konceptem all inclusive.

Plavby na lodích Pullmantur