Lodě Princess - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Lodní společnosti

Lodě Princess

Plavby na lodích Princess Cruises cílí na populaci středního věku s dětmi nebo bez nich a nabízejí komfortní dovolenou, při které o vás bude velmi dobře postaráno. Na lodích probíhají velké akce typu večerního show pouze v divadle, během dne se zábava na lodi rovnoměrně rozkládá do salonků, sportovních a zábavných dětských zón. Kvalitní jídlo a skvělý servis personálu zajistí, že se budete cítit na lodích lásky opravdu dobře. Hosté plavbách Princess ocení širokou nabídku výletů a precizně připravené programy na pevnině, které mohou být i vícedenní.

Princess Cruises získala přezdívku „Love Boat Cruise Line" díky populárnímu americkému seriálu „The Love Boat“ (loď lásky).

  • Privátní resortPrivátní plážový resort
  • American styleV americkém stylu
  • Around the WorldPlavba kolem světa
  • LuxusNoblesa a luxus

Co čekat na palubách Princess

Na Princess Cruises se budou cítit nejlépe rodiny s odrostlejšími dětmi, páry a single cestující středního věku. Ti všichni jistě ocení širokou nabídku zábavy na palubě a precizně připravené programy na pevnině. více...

Stravování a nápoje na lodích Princess

Nabídka stravy je uzpůsobena Američanům, ale z bohaté nabídky bude nadšen i každý Evropan. více...

Kajuty na lodích Princess

Užijte si trochu marnotratnosti na své dovolené a dopřejte si luxusní ubytování prostorných apartmá lodí flotily Princess. Nadstandardní ubytování na palubě lodi udělá z vaší dovolené ještě větší zážitek. více...

Lodě Princess připlouvají na 150 trasách po celém světě do více než 300 přístavů. Z amerických přístavů míří na Karibik, Havaj, Mexickou riviéru a západní pobřeží USA. Společnost vlastní karibský ostrov Palm Island. Na menších lodích oceníte plavbu přes Panamský průplav a návštěvu přístavů Jižní Ameriky. Populární destinací plaveb je Aljaška a Kanada & Nová Anglie, zajímavé je Tahiti a jižní Pacifik. Oblíbenými oblastmi zůstávají Středomoří, severní Evropa, Austrálie & Nový Zéland a Asie. V nabídce je i plavba kolem světa.

Všechny destinace

Související článkyVyplujte na lodi Princess

Flotila lodí Princess Cruise

Flotilu Princess tvoří 18 lodí různých velikostí. Největší skupina moderních plovoucích hotelových resortů zajišťuje plavby na populárních plavbách a malé lodě třídy Explorer Class se využívají na plavby k malým ostrůvkům nebo k proplutí Panamským průplavem. Více než 50 % kajut je balkónových.

Plavby na lodích Princess