Okružní plavby lodí - Orbis Link - Princess Cruises
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Costa Diadema - Španělsko, Baleáry, Itálie, Francie (z Barcelony)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 18 600

MSC Fantasia - Španělsko, Itálie, Francie (Palma de Mallorca)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 16 270

Costa neoRiviera - Itálie, Španělsko, Baleáry, Korsika (Francie)

12-denní plavba
strava: plná penze
od 24 550

MSC Lirica - Itálie, Chorvatsko (z Civitavecchie)

4-denní plavba
strava: plná penze
od 5 408

Costa neoRiviera - Španělsko, Baleáry, Itálie, Korsika (Francie)

12-denní plavba
strava: plná penze
od 15 500
Jste zde: Okružní plavby Lodě Princess Cruises

Princess Cruises

Lodní společnost založil v roce 1965 Stanley McDonald, který se svou, původně trajektovou lodí Princess Patricia, začal nabízet plavby v oblasti mexické riviéry. Od roku 2000 je Princess Cruises součástí koncernu Carnival Corporation. Princess Cruises je známa taktéž jako "Love Boat Cruise Line" díky americkému seriálu „The love boat“ (loď lásky), který byl velmi populární.

 

princessFlotila Princess

Flotilu tvoří 18 lodí různých velikostí. Největší skupina moderních plovoucích hotelových resortů zajišťuje plavby na populárních plavbách a malé lodě třídy Explorer Class se využívají na plavby k malým ostrůvkům nebo pro proplutí Panamským průplavem. Více než 50% kajut je balkónových.

Plavby a jejich cíle

Lodě Princess připlouvají do více než 300 přístavů a plaví se na 150 trasách po celém světě. Plavby z amerických přístavů míří na Karibik, Havaj, Mexickou riviéru, kalifornské & západní pobřeží USA. Společnost Princess vlastní karibský ostrov Palm Island. Na menších lodích oceníte plavbu přes Panamský průplav a návštěvu přístavů Jižní Ameriky. Populární oblastí plaveb je Aljaška a Kanada & Nová Anglie. Stále oblíbenou oblastí je Středomoří a severní Evropa, Austrálie & Nový Zéland a Asie. Zajímavou destinací je Japonsko, Tahiti a jižní Pacifik. V nabídce lodní společnosti je i plavba kolem světa.

Dovolená na palubách Princess

Na Princess Cruises se budou cítit nejlépe rodiny s odrostlejšími dětmi, páry a single cestující středního věku. Ti všichni jistě ocení širokou nabídku zábavy na palubě a precizně připravené programy na pevnině. Na nových lodích jsou klidové zóny pro dospělé The Sanctuary, které se nacházejí na přídi lodě. Na většině lodí je u otevřených bazénů na horních palubách umístěna obří obrazovka, na které lze sledovat populární show i sportovní přenosy. Během plaveb se mohou klienti účastnit mnoha volnočasových kursů v rámci programu ScholarShip@Sea. Všichni pasažéři se mohou těšit na čokoládu na polštáři před spaním. Program pro děti je nabízen od 2 do 17 let, děti jsou rozděleny dle věku do 3 věkových kategorií. Lázeňskou péči poskytuje areál Lotus Spa. Lodní společnost nabízí několik druhů svatebních obřadů, kdy oddávajícím je sám kapitán lodi.

Skvělé stravování

Nabídka stravy je uzpůsobena Američanům, ale z bohaté nabídky bude nadšen i každý Evropan. Několika chodové menu na vás čeká každý večer v hlavních restauracích, které jsou v příjemných, pastelových barvách. Vinný lístek zahrnuje všechny žádané značky vín. Pasažéři v kajutách s balkónem jistě ocení servírovanou večeři pod hvězdami "Balcony Dinner" nebo snídani al fresco "Champagne Breakfast".

Plavby na lodích Princess Cruises cílí na populaci středního věku s dětmi nebo bez dětí a nabízejí komfortní dovolenou, při které o vás bude velmi dobře postaráno. Na lodích probíhají velké akce typu večerního show pouze v divadle, během dne je zábava na lodi rovnoměrně rozložena do salonků, sportovních a zábavných dětských zón. Kvalitní jídlo a skvělý servis personálu zajistí, že se budete cítit na lodích lásky opravdu dobře.Související články:
Lázeňský areál Lotus Spa
Popis a nadstandardní služby v Apartmá PrincessLodě Princess Cruises:

Odkazy na všechny lodě flotily: Caribbean Princess, Coral Princess, Crown Princess, Dawn Princess, Diamond Princess, Emerald Princess, Golden Princess, Grand Princess, Island Princess, Ocean Princess, Pacific Princess, Regal Princess, Royal Princess, Ruby Princess, Sapphire Princess, Sea Princess, Star Princess, Sun Princess.


Emerald Princess

Interiéry této velké výletní lodi jsou vyvedené v příjemných zemitých tónech a pyšní se rozsáhlou kolekcí uměleckých děl, která je možné získat v rámci palubních aukcí umění. Společenský život na lodi Emerald Princess se soustřeďuje na horní paluby s bazény a velkoplošnou obrazovkou. Děti se vyřádí v rozlehlé herně, klid naleznete v zóně Sanctuary pro dospělé. Celodenní skvělou zábavu lze prožít v Club Fusion při bingu, koňských dostizích, karaoke nebo večerní kabaretní show. více...

Ruby Princess

Místem setkávání na této výletní lodi je velkolepě pojaté atrium Piazza v italském stylu, jehož příjemnou atmosféru umocňují jemné tóny piana a vůně italské kávy. Otevřené horní paluby poskytují zábavu u hlavního bazénu s velkoplošnou obrazovkou i pohodu v klidové zóně Sanctuary. Velký výběr vín nabízí stylová vinotéka, mlsné jazýčky si přijdou na své v zmrzlinovém baru. Na lodi Ruby Princess si zlepšíte kondici při plavání v bazénu s protiproudem, při golfu či ve fitness. více...