Lodě Princess - Okružní plavby

Lodě Princess

Plavby na lodích Princess Cruises cílí na populaci středního věku s dětmi nebo bez nich a nabízejí komfortní dovolenou, při které o vás bude velmi dobře postaráno. Na lodích probíhají velké akce typu večerního show pouze v divadle, během dne se zábava na lodi rovnoměrně rozkládá do salonků, sportovních a zábavných dětských zón. Kvalitní jídlo a skvělý servis personálu zajistí, že se budete cítit na lodích lásky opravdu dobře. Hosté ocení širokou nabídku výletů a precizně připravené programy na pevnině, které mohou být i vícedenní.

Princess Cruises získala přezdívku „Love Boat Cruise Line" díky populárnímu americkému seriálu „The Love Boat“ (loď lásky).

  • Privátní resortPrivátní plážový resort
  • American styleV americkém stylu
  • Around the WorldPlavba kolem světa
  • LuxusNoblesa a luxus

Co čekat na palubách Princess

Na Princess Cruises se budou cítit nejlépe rodiny s odrostlejšími dětmi, páry a single cestující středního věku. Ti všichni jistě ocení širokou nabídku zábavy na palubě a precizně připravené programy na pevnině. více...

Stravování a nápoje na lodích Princess

Nabídka stravy je uzpůsobena Američanům, ale z bohaté nabídky bude nadšen i každý Evropan. více...

Kajuty na lodích Princess

Užijte si trochu marnotratnosti na své dovolené a dopřejte si luxusní ubytování prostorných apartmá lodí flotily Princess. Nadstandardní ubytování na palubě lodi udělá z vaší dovolené ještě větší zážitek. více...

Lodě Princess připlouvají na 150 trasách po celém světě do více než 300 přístavů. Z amerických přístavů míří na Karibik, Havaj, Mexickou riviéru a západní pobřeží USA. Společnost vlastní karibský ostrov Palm Island. Na menších lodích oceníte plavbu přes Panamský průplav a návštěvu přístavů Jižní Ameriky. Populární destinací plaveb je Aljaška a Kanada & Nová Anglie, zajímavé je Tahiti a jižní Pacifik. Oblíbenými oblastmi zůstávají Středomoří, severní Evropa, Austrálie & Nový Zéland a Asie. V nabídce je i plavba kolem světa.

Všechny destinace...

Související články

Flotila lodí Princess Cruise

Flotilu Princess tvoří 18 lodí různých velikostí. Největší skupina moderních plovoucích hotelových resortů zajišťuje plavby na populárních plavbách a malé lodě třídy Explorer Class se využívají na plavby k malým ostrůvkům nebo k proplutí Panamským průplavem. Více než 50 % kajut je balkónových.

Plavby na lodích Princess Cruise