Pride of America - Okružní plavby

Pride of America Pyšná, ale přátelská princezna

Ústředním místem tohoto plovoucího dovolenkového resortu je osmipatrové Capitol Atrium, inspirované budovou Bílého domu. Příjemným místem relaxace je zimní zahrada s tropickými rostlinami a exotickým ptactvem. V Soho Art Gallery se pořádají aukce uměleckých děl a zajímavé zboží naleznete v nákupní galerii Newbury. Skvěle se pobavíte při havajské show v rozlehlém Hollywood Theatre. Loď Pride of America nabízí útulné ubytování v mnoha typech kajut, z nichž většina má výhled na moře.

Základní technické údaje: spuštění na vodu 2005, renovace 2013, délka 281 m, šířka 32 m, výtlak 81 000 t, počet palub 11, kapacita 2 440 pasažérů a 1 000 členů posádky.

Kajuty

1 072 kajut, z toho 229 vnitřních, 178 s oknem a 665 balkónových či apartmá. Celkem 22 kajut různých kategorií pro vozíčkáře. Všechny kajuty mají koupelnu s WC, klimatizaci, satelitní TV, minibar, trezor, telefon, vysoušeč vlasů..

Standardní vybavení kajut: koupelna se sprchou a WC, 2 postele zvlášť nebo manželská postel, v některých kajutách sklopná lůžka jako přistýlky, v některých kajutách rozložitelné sofa/sedací souprava jako přistýlka, ve většině kajut pohovka (sofa), úložné prostory, toaletka se zrcadlem, taburetka či křesílko, vysoušeč vlasů, individuálně nastavitelná klimatizace, televize, telefon, trezor (zdarma), minibar (kromě studií), přístup na internet (pouze některé kategorie/lodě), 24hodinový kajutový servis.

kajuta s balkonem

Apartmá na lodích Norwegian

Klienti s rezervací apartmá se mohou těšit na prostornější kajuty s dalším vybavením a nadstandardní služby. Na novějších lodích jsou apartmá umístěné v privátní zóně The Haven, kde vás čekají další příjemná překvapení. Více: The Haven a apartmá NCL

Kategorie apartmá:

  • The Haven Deluxe Owner's Suite s velkým balkonem H2, cca 79 m2, 2 přistýlky
  • The Haven Family Villa s balkonem H4, až pro 6 osob, 47 m2
  • The Haven Courtyard Penthouse s balkonem H5, H6 výhled dozadu; 30 m2
  • The Haven Spa Suite s balkonem H9, včetně vstupu do lázeňského areálu Mandara Spa*
Kajuta vnitrni

Kajuty s balkonem

Cca 20 m2. Kategorie: B2, B3, B4, B5 - rodinná, 2 přistýlky, B1 - s výhledem dozadu za loď, BA, BB, BC, BD, BE, BF - 1 přistýlka, B6 - velký balkon, 1, přistýlka, B9 Spa - včetně vstupu do lázeňského areálu Mandara Spa.

Minisuity s balkonem

Cca 23 m2. Kategorie: MA, MB, MC, MD - 1 přistýlka, M2, M3, M4 - 2 přistýlky, M9 - včetně vstupu do lázeňského areálu Mandara Spa.

kajuta s balkonem

Studio pro 1 osobu

cca 9 m2. Kategorie: T1 - výhled do chodby, přístup do zóny se společným "obývacím pokojem" a barem.

Kajuta vnitrni

Vnitřní kajuty

Cca 12 m2. Kategorie: I1 - rodinná, 2 přistýlky. IA, IB, IC, ID, IE, IF, IZ - bez možnosti přistýlky

Přistýlka

jsou ideální pro ty, kteří hledají ekonomické řešení, aniž by se museli vzdát pohodlí kajuty vyšší třídy.


Vybavení lodě Pride of America

Ubytování: 1 072 kajut, z toho 229 vnitřních, 178 s oknem a 665 balkónových či apartmá. Celkem 22 kajut různých kategorií pro vozíčkáře. Všechny kajuty mají koupelnu s WC, klimatizaci, satelitní TV, minibar, trezor, telefon, vysoušeč vlasů.

Gastronomie: 7 restaurací (hlavní Skyline a Liberty, 2 bufetové, 3 s lehkým občerstvením), za příplatek pak specializované restaurace jako sushi bar, steakhouse, 2 asijské restaurace, francouzská Jefferson´s Bistro, pizzerie. Dále 9 různých barů a salonků.

Zábava a sport: 2 bazény, 6 vířivek, diskotéka, bary s tanečním parketem, internetový koutek, knihovna, karetní místnost, obchody, divadelní sál, umělecká galerie. Animační programy pro dospělé i děti. Multifunkční sportovní hřiště, fitness centrum, dráha pro jogging a nordic walking, trampolína, golfový simulátor, sportovní kurzy (za příplatek).

Relaxace: lázeňský areál Mandara Spa s místnostmi pro masáže, sauna, parní lázně. Další služby z oblasti péče o tělo: kosmetika, manikúra, pedikúra, kadeřník.

Děti: Dětské programy, herna, dětské kluby, videohry, dětské brouzdaliště.

Stravování

Od dubna 2017 si můžete užít plavby s konceptem all inclusive. Společnost se drží trendu neformálního stravování a nabízí tzv. Freestyle Dining. Ke stolu v samoobslužných bufetech tedy zajdete, kdykoliv máte hlad. Formální stolování s rezervací místa je také možné. Na lodi se nachází 7 restaurací (hlavní Skyline a Liberty, 2 bufetové, 3 s lehkým občerstvením), za příplatek pak specializované restaurace jako sushi bar, steakhouse, 2 asijské restaurace, francouzská Jefferson´s Bistro, pizzerie. Dále 9 různých barů a salonků.

Klubové restaurace, stravování a gastronomie na lodi Pride of America

Na lodích flotily NCL vás čekají bezkonkurenční gastronomické zážitky. Samoobslužné restaurace, kde také vaří kuchaři před zraky cestujících, asijské i klasické restaurace, dále pak až 3 hlavní restaurace s obsluhou. Skvělé gastronomické zážitky zažijí hosté apartmá díky gastronomickým balíčkům, zahrnutým v ceně plavby. V jeho rámci si mohou dopřát večeře ve specializovaných restauracích: Cagney´s Steakhouse, Teppanyaki, Le Bistro, La Cucina, Margaritaville a Moderno Churrascaria.

Gastronomie na lodích Norwegian

Nápoje

Nabídka zahrnuje 9 různých barů a salonků.

Nápojové balíčky na plavbě Pride of America

Koncept all inclusive po celou plavbu zahrnuje:

  • pro dospělé prémiové nápoje (lihoviny, točené, lahvové a nealko pivo, rozlévané víno, koktejly, nealko nápoje a džusy)
  • pro osoby do 21 let nealko nápoje, džusy a voda neomezeně
  • 20% slevu na lahvová vína a sekty z lodě
  • výběrovou kávu Lavazza podávanou během hlavních jídel ve všech restauracích
  • denně láhev minerálky na osobu do kajuty

Více o nápojových balíčcích Norwegian

Nápoje na lodích Norwegian

Zábava

Na palubách lodí této společnosti je zábavě věnovaná velká pozornost a tak nejrůznější aktivity probíhají od rána do večera. Noční show hýří barvami a energií.

Aktivity a zábava na lodi Pride of America

Vybavení Pride of America zahrnuje 2 bazény, 6 vířivek, diskotéka, bary s tanečním parketem, internetový koutek, knihovna, karetní místnost, obchody, divadelní sál, umělecká galerie. Animační programy pro dospělé i děti.

Zábava na lodích Norwegian

Zábava pro děti na Pride of America

Pro děti jsou na palubách Pride of America připraveny Dětské programy, herna, dětské kluby, videohry, dětské brouzdaliště.

Zábava pro děti na lodích Norwegian

Wellness a sport

Zázemí lodi Pride of America ocení sportovně založení hosté i ti, kteří nechtějí být ničím svázáni a chtějí se jen prostě bavit v duchu Freestyle Cruising.

Lázně na lodi Norwegian

Lázeňský areál Mandara Spa s místnostmi pro masáže, sauna, parní lázně. Další služby z oblasti péče o tělo: kosmetika, manikúra, pedikúra, kadeřník.

Wellness na lodích Norwegian

Posilovna a další sportoviště na Pride of America

Na palubách lodě naleznete 2 bazény, 6 vířivek, multifunkční sportovní hřiště, fitness centrum, dráha pro jogging a nordic walking, trampolína, golfový simulátor, sportovní kurzy (za příplatek.

Sport na lodích Norwegian

Související články

Plavba na lodi Pride of America umožňuje prožít široké spektrum aktivit a zábavy. V dalších článcích si přečtěte podrobnosti, podmínky účasti, cenové akce a jiné užitečné informace.

Plavby s lodí Pride of America