Lodě Norwegian Cruise - Okružní plavby

Lodě Norwegian Cruise

Na palubách lodí Norwegian Cruise Lines zažijete naplno dovolenou v americkém stylu. Očekávejte ležérní styl oblékání, živé a barevné interiéry, spoustu zábavy v saloncích i barech, plno technických novinek, které zabaví vaše děti a vy si plně užijete zázemí komfortního plavidla. Zázemí lodi ocení také sportovně založení hosté i ti, kteří nechtějí být ničím svázáni a chtějí se jen prostě bavit v duchu Freestyle cruising.
Kromě standardních typů kajut se nabízejí také jednolůžková studia, pro náročné i luxusní rozlehlá apartmá. Hosté kladně hodnotí zajímavé itineráře tras, program na celý den. Plavby na lodích NCL nadchnou především mladé páry, rodiny s dětmi a díky jednolůžkovým studiím i samostatně cestující pasažéry.

  • All InPro rodiny
  • Privátní resortPrivátní plážový resort
  • American styleV americkém stylu
  • Adrenalinové atrakceAdrenalinové atrakce

Co čekat na palubách Norwegian

Zkuste si představit plavbu, kde si své tempo určujete sami. Čas pro zábavu, odpočinek či stravování si stanovíte dle vašich aktuálních potřeb a chutí. více...

Stravování a nápoje na lodích Norwegian

Stravování a gastronomie má na palubách NCL široké možnosti. Základní cena zahrnuje jídla v samoobslužné restauraci a v restauracích s obsluhou. Užít si můžete i zážitkovou gastronomii a ochutnat speciality národních kuchyní. více...

Kajuty na lodích Norwegian

Na lodích Norwegian Cruise Line je k dispozici mnoho typů kajut i apartmá. Apartmá představují nejlepší ubytování na lodi co do polohy, prostornosti i vybavení a stávají se tak luxusními oázami pohodlí a nadstandardních služeb na plavbách s Norwegian Cruise Line. více...

V nabídce plaveb převažuje Karibik, Bermudy a Bahamy. Lodě vyplouvají z velkých a dobře dostupných přístavů jako Miami, Tampa a New York. Atraktivní zastávka na bahamském ostrově Great Stirrup Cay, vlastněném společností NCL, nabízí široké zázemí na krásné pláži a sportovní aktivity. Loď Pride of America pluje celoročně mezi Havajskými ostrovy. Evropan ocení také plavbu Panamským průplavem. Několik lodí s výraznými veselými motivy na trupu křižuje Středomoří a severní Evropu.

Všechny destinace...

Koncept Free at Sea

Díky tomuto konceptu máte možnost přizpůsobit si plavbu přesně svým potřebám a přáním: za příplatek si můžete vybrat 2 z níže nabízených balíčků:

  • nápojový balíček Premium
  • balíček internetu
  • balíček pro specializované restaurace
  • kredit pro výlety na pevnině
  • sleva pro 3. a 4. osobu v kajutě
Podrobnější informace naleznete zde.
Nápoje na lodích Norwegian

Flotila lodí Norwegian Cruise

Společnost NCL vlastní v 17 lodí různých velikostí a flotila se průběžně modernizuje. V roce 2018 se na vodu spustila loď Norwegian Bliss, která spolu s lodí Norwegian Escape tvoří pár obřích plovoucích resortů zařazených do třídy Breakaway Plus Class. Na svých palubách nabízí velké množství atrakcí a novinek i nový koncept nejluxusnějších kajut The Haven by Norwegian. Lodě flotily NCL na první pohled poznáte podle pestře pomalovaného trupu.

Plavby na lodích Norwegian Cruise