Okružní plavby lodí - Orbis Link - Norwegian Cruise Line
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Costa Magica - Švédsko (z Amsterdamu)

5-denní plavba
strava: plná penze
od 3 876

Costa Magica - Španělsko, Itálie (z Barcelony)

4-denní plavba
strava: plná penze
od 5 176

Costa Magica - Francie, Itálie, Španělsko (Marseille)

4-denní plavba
strava: plná penze
od 5 176

Costa Magica - Itálie, Španělsko, Francie (z Janova)

5-denní plavba
strava: plná penze
od 7 778

Costa neoRomantica - Japonsko, Tchajwan (z Tokia)

9-denní plavba
strava: plná penze
od 8 558
Jste zde: Okružní plavby Lodě Norwegian Cruise Line

Norwegian Cruise Line

Vydejte se na plavbu lodí Norwegian Cruise Lines, u které oceníte koncept all inclusive s bohatou plnou penzí, nápoji i kávou. Na palubách lodí této společnosti je plno technických novinek, které budou bavit vaše děti a vy si můžete plně užívat zázemí komfortního plavidla. Kromě standardních typů kajut jsou nabízena také jednolůžková studia, pro náročné pak i luxusní rozlehlá apartmá. Hosté kladně hodnotí zajímavé itineráře plavby, neformální zábavu a ležérní oblečení.

 

EpicHistorie společnosti

Norwegian Cruise Line byla založená v roce 1966 třemi norskými lodními společnostmi a začala nabízet plavby v Karibiku. V roce 2000 došlo ke spojení se společností Star Cruises a starší lodě byly nahrazeny novými. Společným jmenovatelem jsou plavby v moderním stylu s volným časem stolování a se zaměřením na bohatou nabídku zábavy a sportovních aktivit na palubách i během zastávek v přístavech.

Flotila lodí

Společnost NCL vlastní v současnosti 16 lodí různých velikostí a flotila je průběžně modernizovaná. V roce 2018 bude spuštěna na vodu loď Norwegian Bliss, která spolu s lodí Norwegian Escape vytvoří pár obřích plovoucích resortů zařazených do třídy Breakaway Plus Class. Ta nabízejí na svých palubách velké množství atrakcí a novinek i nový koncept nejluxusnějších kajut The Haven by Norwegian. Lodě flotily NCL je možné poznat na první pohled podle pestře a pomalovaného trupu.

Plavby a oblasti

V nabídce plaveb převažuje Karibik, Bermudy a Bahamy. Lodě vyplouvají z velkých a dobře dostupných přístavů jako jsou Miami, Tampa a New York. Atraktivní je zastávka na bahamském ostrově Great Stirrup Cay, privátním ostrovem společnosti NCL, která zde nabízí svým hostům široké zázemí na krásné pláži a mnoho sportovních aktivit.
Tři lodě flotily operují v oblasti Aljaška, kam se pluje především za majestátní krásou ledovců. Kanada a Nová Anglie jsou zajímavé především v době indiánského léta, kdy zdejší příroda předvádí pestrou paletu barev. Loď Pride of America nabící celoročně plavby na Havaj. Evropan ocení také plavbu, kdy loď proplouvá Panamský průplav, který slouží již celých 100 let.
Několik lodí s výraznými veselými motivy na trupu křižují také Středomoří a severní Evropu.

Stravování a zábava na lodích NCL

Od dubna 2017 si můžete užít plavby s konceptem all inclusive. Společnost se drží trendu neformálního stravování a nabízí tzv. Freestyle Dining. Ke stolu v samoobslužných bufetech tedy zajdete, kdykoliv máte hlad. Formální stolování s rezervací místa je také možné. 
Na palubách lodí této společnosti je zábavě věnovaná velká pozornost a tak nejrůznější aktivity probíhají od rána do večera. Noční show hýří barvami a energií.

Zaměření

Plavby na lodích Norwegian Cruise Line jsou určené především pro mladé páry, rodiny s dětmi a také díky jednolůžkovým studiím pro pasažéry samostatně cestující. Očekávejte živé a barevné interiéry, spoustu zábavy v saloncích i barech a nabídku programu na celý den pro dospělé i děti. Zázemí lodi ocení sportovně založení hosté i ti, kteří nechtějí být ničím svázáni a chtějí se jen prostě bavit v duchu Freestyle Cruising. Se společností Norwegian Cruise Lines se můžete plavit v mnoha koutech světa a vždy bude o vás skvěle postaráno.


Související články:
Exkluzivní apartmá a privátní zóna The Haven - apartmá Norwegian
Služby zahrnuté v ceně - koncept all inclusive 

Lodě Norwegian Cruise Line:

Odkazy na všechny lodě flotily: Norwegian Bliss, Norwegian Breakaway, Norwegian Dawn, Norwegian Epic, Norwegian Escape, Norwegian Gem, Norwegian Getaway, Norwegian Jade, Norwegian Jewel, Norwegian Joy (pouze pro asijský trh), Norwegian Pearl, Norwegian Sky, Norwegian Spirit, Norwegian Star, Norwegian Sun, Pride of America
 

Norwegian Getaway

Ohromný plovoucí komplex přináší širokou škálu zábavy ve velkoměstském stylu. Velkoryse řešené horní paluby přinášejí třípatrový sportovní komplex a aquapark s 5 tobogány. Skvělým kulturním zážitkem jsou muzikály a příjemné večeře při skvostné show v Illusionariu. Na lodi Norwegian Getaway naleznete celou škálu ubytování, od studia pro samostatně cestující přes rodinné kajuty až po prostorná luxusní apartmá v privátní zóně The Haven s mnoha nadstandardními službami pro nejnáročnější hosty. více...

Norwegian Epic

Tento moderní ohromný plovoucí resort je ideální pro rodiny s dětmi a milovníky městského životního stylu. Horním palubám vévodí tři tobogány a aquapark H2O Beach Club. Unikátní je ledový bar Svedka, inspirovaný Skandinávií, který je vážnou konkurencí Maltings Whisky Baru. Pamatováno je i na vynikající jídlo, relaxaci a kulturu. Privátní zóna The Haven na lodi Norwegian Epic garantuje to nejlepší ubytování v prostorných apartmá a nadstandardní služby v elegantní restauraci a privátním salonku s barem. více...

Pride of America

Ústředním místem tohoto plovoucího dovolenkového resortu je osmipatrové Capitol Atrium, inspirované budovou Bílého domu. Příjemným místem relaxace je zimní zahrada s tropickými rostlinami a exotickým ptactvem. V Soho Art Gallery se pořádají aukce uměleckých děl a zajímavé zboží naleznete v nákupní galerii Newbury. Skvěle se pobavíte při havajské show v rozlehlém Hollywood Theatre. Loď Pride of America nabízí útulné ubytování v mnoha typech kajut, z nichž většina má výhled na moře. více...