Okružní plavby lodí - Orbis Link - Norwegian Cruise Line
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

AIDAblu - Itálie, Řecko, Chorvatsko,

8-denní plavba
strava: all inclusive
od 31 280

Costa Diadema - Francie, Španělsko, Baleáry, Itálie

8-denní plavba
strava: plná penze
od 13 130
Jste zde: Okružní plavby Lodě Norwegian Cruise Line

Norwegian Cruise Line

Vydejte se na plavbu lodí Norwegian Cruise Lines, u které oceníte koncept all inclusive s bohatou plnou penzí, nápoji i kávou. Na palubách lodí této společnosti je plno technických novinek, které budou bavit vaše děti a vy si můžete plně užívat zázemí komfortního plavidla. Kromě standardních typů kajut jsou nabízena také jednolůžková studia, pro náročné pak i luxusní rozlehlá apartmá. Hosté kladně hodnotí zajímavé itineráře plavby, neformální zábavu a ležérní oblečení.

 

EpicHistorie společnosti

Norwegian Cruise Line byla založená v roce 1966 třemi norskými lodními společnostmi a začala nabízet plavby v Karibiku. V roce 2000 došlo ke spojení se společností Star Cruises a starší lodě byly nahrazeny novými. Společným jmenovatelem jsou plavby v moderním stylu s volným časem stolování a se zaměřením na bohatou nabídku zábavy a sportovních aktivit na palubách i během zastávek v přístavech.

Flotila lodí

Společnost NCL vlastní v současnosti 16 lodí různých velikostí a flotila je průběžně modernizovaná. V roce 2018 bude spuštěna na vodu loď Norwegian Bliss, která spolu s lodí Norwegian Escape vytvoří pár obřích plovoucích resortů zařazených do třídy Breakaway Plus Class. Ta nabízejí na svých palubách velké množství atrakcí a novinek i nový koncept nejluxusnějších kajut The Haven by Norwegian. Lodě flotily NCL je možné poznat na první pohled podle pestře a pomalovaného trupu.

Plavby a oblasti

V nabídce plaveb převažuje Karibik, Bermudy a Bahamy. Lodě vyplouvají z velkých a dobře dostupných přístavů jako jsou Miami, Tampa a New York. Atraktivní je zastávka na bahamském ostrově Great Stirrup Cay, privátním ostrovem společnosti NCL, která zde nabízí svým hostům široké zázemí na krásné pláži a mnoho sportovních aktivit.
Tři lodě flotily operují v oblasti Aljaška, kam se pluje především za majestátní krásou ledovců. Kanada a Nová Anglie jsou zajímavé především v době indiánského léta, kdy zdejší příroda předvádí pestrou paletu barev. Loď Pride of America nabící celoročně plavby na Havaj. Evropan ocení také plavbu, kdy loď proplouvá Panamský průplav, který slouží již celých 100 let.
Několik lodí s výraznými veselými motivy na trupu křižují také Středomoří a severní Evropu.

Stravování a zábava na lodích NCL

Od dubna 2017 si můžete užít plavby s konceptem all inclusive. Společnost se drží trendu neformálního stravování a nabízí tzv. Freestyle Dining. Ke stolu v samoobslužných bufetech tedy zajdete, kdykoliv máte hlad. Formální stolování s rezervací místa je také možné. 
Na palubách lodí této společnosti je zábavě věnovaná velká pozornost a tak nejrůznější aktivity probíhají od rána do večera. Noční show hýří barvami a energií.

Zaměření

Plavby na lodích Norwegian Cruise Line jsou určené především pro mladé páry, rodiny s dětmi a také díky jednolůžkovým studiím pro pasažéry samostatně cestující. Očekávejte živé a barevné interiéry, spoustu zábavy v saloncích i barech a nabídku programu na celý den pro dospělé i děti. Zázemí lodi ocení sportovně založení hosté i ti, kteří nechtějí být ničím svázáni a chtějí se jen prostě bavit v duchu Freestyle Cruising. Se společností Norwegian Cruise Lines se můžete plavit v mnoha koutech světa a vždy bude o vás skvěle postaráno.


Související články:
Exkluzivní apartmá a privátní zóna The Haven - apartmá Norwegian
Koncept all inclusive 

Lodě Norwegian Cruise Line:

Odkazy na všechny lodě flotily: Norwegian Bliss (2018), Norwegian Breakaway, Norwegian Dawn, Norwegian Epic, Norwegian Escape, Norwegian Gem, Norwegian Getaway, Norwegian Jade, Norwegian Jewel, Norwegian Joy (pouze pro asijský trh), Norwegian Pearl, Norwegian Sky, Norwegian Spirit, Norwegian Star, Norwegian Sun, Pride of America
 

Norwegian Star

Loď je jako stvořená pro nikdy nekončící zábavu, sportovní výkony a širokou nabídku stravovacích možností. Celodenně přístupné fitness je vybavené nejmodernějšími cvičebními stroji Cybex. Menu o šesti chodech se podává na lodi Norwegian Star v restauraci Versailles, vyvedené v šarlatových a zlatých tónech. Energií sršící divoká show ve stylu Las Vegas se pořádá v divadle Star Dust. Než se odeberete do své pohodlné kajuty, vychutnejte si točené pivo v anglickém pubu Red Lion. více...

Pride of America

Ústředním místem tohoto plovoucího dovolenkového resortu je osmipatrové Capitol Atrium, inspirované budovou Bílého domu. Příjemným místem relaxace je zimní zahrada s tropickými rostlinami a exotickým ptactvem. V Soho Art Gallery se pořádají aukce uměleckých děl a zajímavé zboží naleznete v nákupní galerii Newbury. Skvěle se pobavíte při havajské show v rozlehlém Hollywood Theatre. Loď Pride of America nabízí útulné ubytování v mnoha typech kajut, z nichž většina má výhled na moře. více...