MSC internet - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Lodní společnosti
Lodě MSC Cruises

MSC internet

Zůstaňte ve spojení i na širém moři! Na lodích flotily MSC je k dispozici internetové připojení prostřednictvím satelitu. Díky tomu můžete sdílet své mimořádné momenty na palubě se svou rodinou a přáteli.

Přístup k internetu je k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně téměř všude na palubě, tedy v kajutách i ve veřejných prostorech. Připojte se se svým chytrým telefonem, tabletem nebo laptopem a buďte on-line!

Objednejte si balíček internetu a připojujte se k palubní síti. Pokud během své dovolené zjistíte, že jsou vaše nároky na používání internetu větší, jednoduše si navýšíte tarif. Náklady za internet naleznete na svém palubním kontu, a tak budete mít stálý přehled o svých výdajích.

Podle svých požadavků a potřeb si můžete vybírat mezi těmito balíčky

Streamer

K disstreamerpozici máte celkem 1 500 MB (max. 340 MB denně) pro plavby na 9 a více nocí

Užívejte si internetu naplno! Tento balíček vám umožní surfování připojení k sociálním sítím včetně audia a videa v maximální šíři pásma. Přístup je uvolněn až pro 4 přístroje přistupující k sociální sítím, chatovacím aplikacím, emailům a internetu.
den 22,90 EUR
týden 69,90 EUR

Surfer

surferK dispozici máte celkem 800 MB (max. 170 MB denně).

Surfujte a zůstávejte v kontaktu! Můžete přidávat posty bez audia a videa. Přístup je uvolněn pro 2 přístroje přistupující k sociální sítím, chatovacím aplikacím, emailům a internetu v standardní šíři pásma.
den 11,90 EUR
týden 34,90 EUR

Social Media

social mediaZůstaňte ve spojení prostřednictvím sociálních sítí! Můžete přidávat posty bez audia a videa.

Přístup pro 1 přístroj s připojením na sociální sítě a chatovací aplikace (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, WhatsApp, Snapchat, WeChat, Pinterest, VK, Odnoklassniki, Sinaweibo, Qzone, Line).

den 4,90 EUR
týden 19,90 EUR

Změny vyhrazené. Aktuální nabídku balíčku internetu obdržíte na palubě lodi. Uvedené ceny za plavbu se vztahují k týdenní plavbě, cena zvýhodněného balíčku za "celou plavbu" se odlišuje podle celkové délky konkrétní plavby.

12. 12. 2016