Lodě MSC Cruises - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Lodní společnosti

Lodě MSC Cruises

Na výletních lodích MSC Cruises oceníte skvělou italskou i mezinárodní kuchyni, dobrou zábavu a eleganci interiéru. Potkáte se zde převážně s dalšími Evropany. Život na lodi je ve velkoměstském stylu, s mnoha kavárnami a bary s živou hudbou. Velkým lákadlem v oblasti zábavy je na palubách nejnovějších lodí Cirque du Soleil.
Plavby MSC jsou určené pro páry, jednotlivce i rodiny s dětmi. Členové věrnostního klubu MSC Voyagers Club cestují za zvýhodněnou cenu.

  • Dětské cenyVýhodné dětské ceny
  • All In CATAll inclusive Yacht Club
  • Rodiny s detmiVhodné pro rodiny s dětmi
  • Italian styleV italském stylu
  • Autobusem z RakouskaAutobus z Vídně
  • Around the WorldPlavba kolem světa
  • Consierge serviceConcierge servis
  • Členský klubSlevy pro členy věrnostního klubu

Co čekat na palubách MSC

Elegantní interiéry, zábava v evropském stylu, animační programy pro dospělé i děti, bohatá plná penze, základní nápojový bufet, nápojové balíčky - to jsou lodě MSC. více...

Stravování a nápoje na lodích MSC

Bohatou plnou penzi můžete čerpat v bufetové restauraci a v restauracích s obsluhou. Klienti Yacht Clubu mají vlastní restauraci, gurmáni ocení možnost zajít do specializovaných restaurací. více...

Kajuty na lodích MSC

Útulné standardní kajuty se nabízejí v kategoriích Bella a Fantastica. Dokonalou oázou luxusu a soukromí jsou kajuty Yacht Clubu all inclusive. Milovníci wellness zvolí kajuty Aurea u lázeňského areálu. více...

Doménu MSC představuje Středozemní moře, zde se pořádá nejvíce plaveb do východního a západního Středomoří, delší trasy pak směřují do Atlantiku na Karárské ostrovy a Madeiru. Severní Evropa je pro plavby otevřená v norských fjordech, v Pobaltí, ale i na Islandu či Nordkappu.
Výletní lodě MSC operují i v dalších oblastech: Dubaj, Jižní Amerika, Karibik. Dlouho dopředu bývá vyprodaná Plavba kolem světa.

Všechny destinace

Související články o společnosti MSC

Flotila lodí MSC

Flotilu MSC tvoří aktuálně 16 výletních plavidel, na podzim 2019 ji rozšíří nová vlajková výletní loď MSC Grandiosa, další plovoucí resorty jsou zadané do výroby (MSC Seashore a MSC Virtuosa). Design interiérů je střízlivě elegantní a zdáli poznáte lodě MSC podle modrého komínu s výrazným bílým logem v podobě větrné růžice.

Všechny lodě flotily:

Plavby na lodích MSC