Lodě MSC Cruises - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby

Lodě MSC Cruises

Na lodích MSC Cruises oceníte skvělou italskou i mezinárodní kuchyni, dobrou zábavu a eleganci interiéru. Potkáte se zde převážně s dalšími Evropany. Život na lodi je ve velkoměstském stylu, s mnoha kavárnami a bary s živou hudbou. Velkým lákadlem v oblasti zábavy je na palubách nejnovějších lodí Cirque du Soleil.
Plavby MSC jsou určené pro páry, jednotlivce i rodiny s dětmi. Členové věrnostního klubu MSC Voyagers Club cestují za zvýhodněnou cenu. Plavby lodí MSC si užije každý.

  • Dětské cenyVýhodné dětské ceny
  • All In CATAll inclusive Yacht Club
  • Rodiny s detmiVhodné pro rodiny s dětmi
  • Italian styleV italském stylu
  • Autobusem z RakouskaAutobus z Vídně
  • Around the WorldPlavba kolem světa
  • Consierge serviceConcierge servis
  • Členský klubSlevy pro členy věrnostního klubu

Co čekat na palubách MSC

Elegantní interiéry, zábava v evropském stylu, animační programy pro dospělé i děti, bohatá plná penze, základní nápojový bufet, nápojové balíčky - to jsou lodě MSC. více...

Stravování a nápoje na lodích MSC

Bohatou plnou penzi můžete čerpat v bufetové restauraci a v restauracích s obsluhou. Klienti Yacht Clubu mají vlastní restauraci, gurmáni ocení možnost zajít do specializovaných restaurací. více...

Kajuty na lodích MSC

Útulné standardní kajuty se nabízejí v kategoriích Bella a Fantastica. Dokonalou oázou luxusu a soukromí jsou kajuty Yacht Clubu all inclusive. Milovníci wellness zvolí kajuty Aurea u lázeňského areálu. více...

Doménu MSC představuje Středozemní moře, zde se pořádá nejvíce plaveb do východního a západního Středomoří, delší trasy pak směřují do Atlantiku na Karárské ostrovy a Madeiru. Severní Evropa je pro MSC plavby otevřená v norských fjordech, v Pobaltí, ale i na Islandu či Nordkappu.
Lodě MSC Cruises operují i v dalších oblastech: Dubaj, Jižní Amerika, Karibik. Dlouho dopředu bývá vyprodaná Plavba kolem světa.

Všechny destinace

Související články o MSC

Vyplujte na lodi MSC

Flotila lodí MSC Cruises

Flotilu MSC tvoří aktuálně 16 výletních plavidel, na podzim 2019 ji rozšířila nová vlajková loď MSC Grandiosa, další plovoucí resorty jsou zadané do výroby (MSC Seashore a MSC Virtuosa). Design interiérů je střízlivě elegantní a zdáli poznáte lodě MSC Cruises podle modrého komínu s výrazným bílým logem v podobě větrné růžice.

Všechny lodě flotily:

Plavby na lodích MSC