Lodě MSC Cruises - Okružní plavby

Lodě MSC Cruises

Na lodích MSC Cruises oceníte skvělou italskou i mezinárodní kuchyni, dobrou zábavu a eleganci interiéru. Potkáte se zde převážně s dalšími Evropany. Život na lodi je ve velkoměstském stylu, s mnoha kavárnami a bary s živou hudbou. Velkým lákadlem v oblasti zábavy je na palubách nejnovějších lodí Cirque du Soleil.
Plavby MSC jsou určené pro páry, jednotlivce i rodiny s dětmi. Členové věrnostního klubu MSC Voyagers Club cestují za zvýhodněnou cenu.

  • Dětské cenyVýhodné dětské ceny
  • All In CATAll inclusive Yacht Club
  • Rodiny s detmiVhodné pro rodiny s dětmi
  • Italian styleV italském stylu
  • Autobusem z RakouskaAutobus z Vídně
  • Around the WorldPlavba kolem světa
  • Consierge serviceConcierge servis
  • Členský klubSlevy pro členy věrnostního klubu

Co čekat na palubách MSC

Elegantní interiéry, zábavu v evropském stylu, animační programy pro dospělé i děti. Bohatou plnou penzi doplňuje základní nápojový bufet a možnost dokoupení nápojových balíčků. Vynikající je cenový koncept pro rodiny s dětmi, kdy cestují až 2 děti zcela zdarma. Členové MSC Voyagers Club cestují za zvýhodněnou cenu. více...

Stravování a nápoje na lodích MSC

Jídlo se podává ve 2 hlavních restauracích a v centrální bufetové restauraci, kde jsou i nepřetržitě dostupné nápojové automaty. Klienti Yacht Clubu mají k dispozici vlastní restauraci. Na nejnovějších lodích jsou i alternativní ala carte restaurace za příplatek (sushi bar, čínská restaurace). více...

Kategorie kajut na lodích MSC

Dokonalou oázou luxusu a soukromí jsou kajuty Yacht Clubu s konceptem all inclusive. Milovníci wellness zvolí kajuty kategorie Aurea u lázeňského areálu. Standardní kajuty s balkónem, s oknem nebo vnitřní se nabízejí v kategoriích Bella a Fantastica. Některé kajuty mají možnost 2 přistýlek. více...

Doménu MSC představuje Středozemní moře, zde se pořádá nejvíce plaveb do východního a západního Středomoří, delší trasy pak směřují do Atlantiku na Karárské ostrovy a Madeiru. Severní Evropa je pro plavby otevřená v norských fjordech, v Pobaltí, ale i na Islandu či Nordkappu.
Výletní lodě MSC operují i v dalších oblastech: Dubaj, Jižní Amerika, Karibik. Dlouho dopředu bývá vyprodaná Plavba kolem světa.

Všechny destinace...

Související články

Flotila lodí MSC

Flotilu MSC tvoří aktuálně 16 výletních plavidel, na podzim 2019 ji rozšíří nová vlajková loď MSC Grandiosa, další plovoucí resorty jsou zadané do výroby (MSC Seashore a MSC Virtuosa). Design interiérů je střízlivě elegantní a zdáli poznáte lodě MSC podle modrého komínu s výrazným bílým logem v podobě větrné růžice.

Všechny lodě flotily:

Plavby na lodích MSC