Okružní plavby lodí - Orbis Link - Holland America Line
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Costa Diadema - Španělsko, Baleáry, Itálie, Francie (z Barcelony)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 18 600

MSC Fantasia - Španělsko, Itálie, Francie (Palma de Mallorca)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 16 270

Costa neoRiviera - Itálie, Španělsko, Baleáry, Korsika (Francie)

12-denní plavba
strava: plná penze
od 24 550

MSC Lirica - Itálie, Chorvatsko (z Civitavecchie)

4-denní plavba
strava: plná penze
od 5 408

Costa neoRiviera - Španělsko, Baleáry, Itálie, Korsika (Francie)

12-denní plavba
strava: plná penze
od 15 500
Jste zde: Okružní plavby Lodě Holland America Line

Holland America Line

Již více než 14 let lodní společnost zve své hosty na plavby za nejkrásnějšími oblastmi světa. Od svého prvního vyplutí v r. 1983, si Holland America Line zachovává tradiční, romantický styl a to na každé ze svých elegantních lodí. Zároveň se zde ale potkáte s nadčasovými technickými novinkami a tak si můžete plně vychutnat bezstarostnou plavbu s množstvím výletních aktivit a bohatého programu na pětihvězdičkové lodi.

 

Westerdam in Costa Maya 001 holland

Historie

Lodní společnost byla založena v r. 1873 jako Holandsko – americká parní společnost, provozující nákladní a osobní dopravu mezi těmito dvěma státy. Více než půl miliónu přistěhovalců z Nizozemska do Severní Ameriky připlulo právě na jejích lodích. Po boomu letecké dopravy v šedesátých letech 20. století společnost ukončila pravidelnou transatlantickou pasažérskou linku, o deset let později prodala divize nákladní přepravy. V roce 1989 byla Holland America Line zakoupena lodní společností Carnival Cruise Line.

Flotila

Flotilu tvoří 15 lodí, které se dělí do 4 tříd. Interiéry lodí a jejich vybavení odlišuje stáří lodi.
Pro mladé rodiny s dětmi a prarodiči jsou lodě s barevným interiérem a velkými digitálními panely podél stěn. Interiéry na starších lodích jsou v jemných, uklidňujících tónech a jsou vyzdobeny skvostnými dílky, připomínající slavnou holandskou éru uměleckých mistrů 16. a 17. století. Lodní společnost pozdvihla svou příčku kvality pětihvězdičkových lodí investicí do služeb na lodi, ubytování, stravy a zábavy díky zlepšovacímu programu "Signature of Excellence".

Plavby a jejich cíle

Lodě Holland America můžete spatřit u pěti kontinentů, nejširší nabídka plaveb je v oblasti Severní a Jižní Ameriky, které zahrnují tyto oblasti: Aljaška, Kanada & Nová Anglie, Jižní Pacifik a Pobřeží Pacifik, Karibik, Havaj, Panamský průplav a Jižní Amerika. Lodní společnost vlastní ostrov Half Moon Cay na Bahamách. Severní Evropa je navštěvována z přístavů v Doveru, z Rotterdamu či Kodaně. Plavby ve Středomoří většinou nejsou okružní, ale spíše krajkovitě obepínají pobřeží a nevracejí se do stejného přístavu. Stejně tak plavby Arabský poloostrov/Dubaj a Afrika, kde lze do Dubaje z Evropy doplout a Afriku přímo obeplout. V hledáčku plaveb nechybí ani oblasti Asie a Austrálie & Nový Zéland.

Dovolená na lodích Holland America

Plavby Holland America na nových lodích ocení lidé mladí duchem a děti. Starší a menší lodě si nemohou vynachválit lidé v důchodovém věku pro jejich klidnou atmosféru.Všechny lodě jsou vyzdobeny čerstvými květinami, uměleckými galeriemi a mohou se chlubit i vlastními skupinami zpěváků a tanečníků. Ve sport baru si lze zahrát na velkých dotykových obrazovkách šachy či lední hokej. Večerní show jsou velmi dobře připravena a kabarety mají spád. K příjemné atmosféře na lodi přispěje i živá hudba v saloncích a piano barech. Služby na lodích Holland America jsou na vysoké úrovni a to hlavně díky vlastní škole na indonéské Jakartě, odkud se rekrutuje většina personálu. Lázně na lodích Holland America se nazývají Greenhouse Spa a nabízejí masáže a kompletní péči o tělo. Členský klub se nazývá Mariner Society.

Stravování na lodích

Pochutnat si na skvělé večeři můžete v kterýkoliv čas podávání jídel. Nabídka stravy je vždy z čerstvých surovin a obsahuje jídla regionálních kuchyní právě navštívených zemí. Na horních palubách jsou bufetové restaurace se švédskými stoly. Všechny lodě nabízejí alternativní možnost stravování v restauraci Pinnacle Grill, která se zaměřuje na strávníky, milující kuchyni severozápadního pobřeží Ameriky, kde je nejvíce oceňována francouzská kuchyně.

Zaměření

Lodní společnost klade důraz na nenucenost a romantiku plaveb dávných dob. Kvalitní zábava, čerstvě připravené pokrmy a relaxační možnosti v kombinací se skvělými službami indonéského personálu vám zaručí nádhernou dovolenou.

Související články:
Luxusní ubytování - apartmány Holland America
Lázeňský areál a kajuty - Greenhouse Spa

Lodě Holland America Line:


Odkazy na všechny lodě flotily: ms Amsterdam, ms Eurodam, ms Maasdam, ms Nieuw Amsterdamms Noordam, ms Oosterdam, ms Prinsendam, ms Rotterdam, ms Ryndam, ms Statendam, ms Veendam, ms Volendam, ms Westerdam, ms Zaandam, ms Zuiderdam

ms Maasdam

Prostorné promenádní paluby z tradičního týkového dřeva vytvářejí příjemný společenský prostor na této středně velké lodi. Vnitřní interiéry se pyšní mnoha uměleckými díly holandské historie, schodiště zdobí olejomalby Stephena Carda. Během plavby na ms Maasdam si zamilujete rozlehlou a odpočinkovou knihovnu Leyden Library. Odpolední šálek čaje si vychutnáte nejlépe v salonku Explorer´s Lounge, odkud jsou krásné výhledy na moře. V noci to žije především v Crowns Nest, odkud zní živá hudba a u baru se podávají skvělé drinky. více...

ms Eurodam

Na horních palubách této lodi zaujmou kromě zajímavě řešeného bazénu také soukromá zákoutí, zvaná cabanas, umožňující nerušenou relaxaci s vůní moře. Interiéry lodi jsou světlé a prostorné a vkusně je dotváří celá řada uměleckých děl odrážející bývalou koloniální slávu Holandska. Zajímavým prostorem na lodi ms Eurodam je salon Explorations, který je kombinací kavárny, internetového centra a rozsáhlé knihovny. Děti se vyřádí v klubu HAL´s KidsZone, kde je pro ně připravena skvělá zábava. více...

ms Veendam

V příjemných interiérech tohoto středně velikého plavidla jsou kombinované moderní materiály s tradičním dřevem a keramikou. Velká skulptura hravého delfína vévodí areálu bazénů, které je možno, díky nastavitelnému zastřešení, používat za každého počasí. Salon Crows Nest Lounge umožňuje nádherné panoramatické výhledy, večer se promění v noční klub. Příjemné chvíle plné relaxace a oddychu  můžete prožít na lodi ms Veendam v lázeňském areálu Greenhouse Spa. více...