Dětské kluby Costa - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Lodní společnosti
Lodě Costa Cruises

Dětské kluby Costa

Společnost Costa Cruises je potěšená, pokud může nabídnout dovolenou na palubách svých lodí rodinám s dětmi. S dětmi se na plavbách počítá a jsou zde vítané.

intro meisje gezicht p43 costa

Dětské ceny

Na plavbách Costa cestují děti, ubytované v kajutě spolu s 2 plně platícími osobami, většinou pouze za cenu přístavních poplatků. Výhodnou dětskou cenu nelze uplatnit na některých plavbách v nejvyšší sezóně. Dále je možné využít zvýhodněných cen za kajutu pro děti, pokud si rodina zarezervuje plavbu v cenovém programu Family Plan.

Zařízení na lodi pro děti

Pro děti je vyhrazen klub na horní, sluneční palubě, kde je na většině lodí také velký tobogán a bazének pro malé děti. I pro větší děti je připraveno mnoho aktivit - honba za pokladem, maškarní ples, zpívání či lekce tance. Kluci budou zcela nadšeni ze simulátoru Formule 1. Pro plavbu s dětmi doporučujeme zvolit si moderní velkou loď, která nabízí širokou paletu programů pro děti všech věkových kategorií. Tyto lodě jsou vybaveny hernami, skluzavkou, dětskými bazénky a klubovnami.

 • Herní místnost: Mladší cestující si mohou užít spoustu zábavy na pirátské lodi nebo v obří místnosti Lego s rozsáhlým sortimentem videoher.
 • Výlety na pobřeží: I když Costa nenabízí výlety na pobřeží specificky pro děti, mnoho výletních aktivit je jim uzpůsobeno za speciální ceny.
 • Rodinná zábava: Děti i rodiče se mohou společně účastnit nejrůznějších aktivit, jako je například karaoke, bingo nebo i talentová show. Tyto aktivity přinášejí skvělou příležitost, při které mohou rodiče a děti spolu strávit zábavné chvíle.

Dětské kluby Squok pro 2 věkové kategorie

 • Mini Club pro děti od 3 do 6 let.
 • Maxi Club pro děti od 7 do 11 let.

Příklad aktivit: výtvarné práce, dětské party, společné pohybové hry jako honba za pokladem, sportovní soutěže, velký výběr filmů

Children at Squok Club costa

Kluby TeenZone pro starší děti

 • Teen Junior pro děti od 12 do 14 let.
 • Teen Club pro mládež od 15 do 17 let.

Příklad aktivit: sport, tanec, diskotéka, karaoke, soutěže, PlayStation 3, kreativní tvorba, kvízy, party, tetování, nahrávání videa a editace, cvičení obratnosti

2 tematické večeře určené dětem s menu, které navrhuje šéfkuchař speciálně pro děti. Dětský program se nazývá Fun@sea a děti ho obdrží při nalodění. V tomto programu naleznete přesné časy nejrůznějších denních a večerních aktivit.

Jídlo a pití: snídaně, aperiteen, večeře, občerstvení

 • Aperitiv při západu slunce,
 • Tex Mex nebo asijské večeře, barbecue a pizza,
 • skupinová snídaně,
 • Nutela party,
 • Kytarová party pod hvězdnou oblohou s pizzou a nealkoholickými nápoji.

Dětské menu a nápojový balíček

Děti si zamilují speciální Dětské menu, které se podává při každém jídle, protože obsahuje to, co děti milují. Špagety, pizzu, hot dogy, hamburgery, cheeseburgery, grilovaný sýr, zmrzlinu a mnohem více - vždy se najde něco, co potěší i ty nejvybíravější jedlíky. Costa navíc nabízí Boys & Girls nápojový balíček, takže si děti mohou kdykoliv během plavby dopřát ovocné džusy a limonády.

Hlídání dětí

Během kotvení lodi v přístavu se můžete vydat na výlet na pevninu a dítě svěřit do péče některého z klubů (rezervace přímo na lodi). Program klubů se liší podle jednotlivých lodí a počtu dětí. V některých termínech mohou být aktivity klubů omezené. Časy programů jsou zveřejňovány přímo na lodi. Je možné také svěřit vaše ratolesti do rukou chův i v noci. Hlídání děti v dětských areálech Mini a Maxi Clubu je až do 1:30 zcela zdarma.

Poznámka: Tyto služby nejsou poskytovány dětem mladším 36 měsíců.

Costa Deliziosa 3

Aktualizováno září 2014.