Okružní plavby lodí - Orbis Link - Celestyal Cruises
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Costa Favolosa - Itálie, Francie, Španělsko, Portugalsko (ze Savony)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 15 840

Costa Magica - Itálie, Španělsko, Francie (ze Savony)

4-denní plavba
strava: plná penze
od 9 078

Costa Luminosa - Itálie, Chorvatsko, Černá Hora, Řecko (z Benátek)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 12 980

Costa Fascinosa - Itálie, Malta, Španělsko, Francie (ze Savony)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 15 060

Costa Magica - Itálie, Španělsko, Francie (z Janova)

5-denní plavba
strava: plná penze
od 7 778
Jste zde: Okružní plavby Lodě Celestyal Cruises

Celestyal Cruises

Na palubě lodí Celestial Cruises navštívíte bezkonkurenčně nejvíce přístavů během týdenních či kratších plaveb. Doménou kyperské lodní společnosti je východní Středomoří s vyplutím z Atén či Istanbulu. Čekají vás malebné ostrovy, romantické pláže a historická místa Řecka, Kypru a Turecka. Plavby Celestial Cruises jsou v tradičním stylu s nabídkou organizovaných výletů a s informační pomocí cestujícím, kteří se vydají na pevninu samostatně.


 

Santorini

    Santorini


 

Historie společnosti

Ve 30. a 40. letech minulého století stál pan Louis Loizou u zrodu turistického průmyslu na Kypru. Jeho vstup na pole námořní dopravy předznamenal pronájem lodi, převážející imigranty z Kypru na další kontinenty. Jeho syn Costakis Loizou začal po převzetí firmy v roce 1971 organizovat krátké plavby z Kypru. V roce 1986 pak byla oficiálně založená společnost Louis Cruises a na lodi Princesa Marissa a začala nabízet první plavby. Dnes je skupina Louis Group majitelem asi 20 kvalitních 4 - 5* hotelů na řeckých ostrovech a Kypru a dále flotily výletních lodí.
Na podzim roku 2014 prošla společnost restrukturalizací a přijala nové jméno Celestyal Cruises. Zároveň byly spuštěné nové webové stránky.

Lodě Celestyal Cruises 

Flotilu Celestyal Cruises tvoří 4 lodi menší a střední velikosti. Menší lodě s kapacitou do 2 000 cestujících si dobře poradí s manévrováním mezi ostrovy a také snadno vplují i do menších přístavů, které jsou pro ohromné výletní lodě nepřístupné.

Východní Středomoří

Slunná oblast s malebným pobřežím a kouzelnými plážemi je nejoblíbenějším dovolenkovým cílem evropských turistů. Toužíte během své dovolené navštívit více krásných míst, které se pyšní dechberoucími přírodními scenériemi, skvostnými památkami všech století, přátelskými lidmi a chutnou kuchyní? Na palubách lodí Celestyal Cruises se do takových letovisek dostanete. Velkou předností je, že kromě velice známých cílů Mykonos, Santorini, Kusadasi, Heraklion, Istanbul, Soluň poznáte také oblasti, kde turismus není ještě masovou záležtostí. Vydejte se tedy na řecké ostrovy Kalymnos, Chios, Lesvos, Syros, poplujte do přístavů Peloponéského poloostrova, obdivujte turecká města Marmaris, bělostné pláže letoviska Cesme, poznávejte antické památky v Efesu nebo starověký přístav Helikarnass.

Kuba

Od roku 2016 potkáte loď Celestyal Crystal ve vodách Karibiku, a sice na atraktivním okruhu kolem celého ostrova Kuba. Poznáte mnoho míst krásné Kuby a přitom se vyhnete trmácení vnitrozemím po nepříliš dobrých silnicích. Během týdenní plavby navštívíte Havanu, Cienfuegos, bývalé hlavní město Santiago a také úžasný ostrov Isla de la Juventud. Zamíříte však také na oblíbenou Jamajku.

 

Život na lodi

Na palubách lodí Celestyal se nabízí kromě animací a nabídky večerní zábavy také zajímavý doprovodný program jako jsou přednášky o archeologii, historii a ukázky tvorby ručních prací. Chutná, středomořská kuchyně vás bude provázet po celou dobu plavby.

Zaměření

Plavby Celestyal Cruises jsou určené pro páry, rodiny s dětmi i jednotlivce. Vyhledávají je turisté, kteří si chtějí zpestřit zajímavou plavbou svoji pobytovou dovolenou na Kypru, v Řecku či Turecku. Očekávat můžete zajímavé výlety, příjemnou atmosféru na palubě a dobré služby.


Lodě Celestyal Cruises:

Odkazy na všechny lodě flotily: Celestyal Olympia, Celestyal Crystal, Celestyal Nefeli.  


Celestyal Crystal

Malá výletní loď pro příjemnou plavbu kolem Kuby vás nadchne svou rodinnou atmosférou. Z proskleného Horizons baru se nabízejí krásné panoramatické výhledy, které si můžete vychutnávat při sklence lahodného drinku. Plavbu vám zpříjemní teneční večery v Muses Lounge nebo vzrušující hra v kasinu. Na lodi Celestyal Crystal je připravené pohodlné ubytování v útulných kajutách několika typů, z nichž balkonová apartmá na přídi uspokojí i náročnější hosty. více...