Celebrity Xpedition - Okružní plavby

Celebrity Xpedition Expedice pro každého

Tato speciální butiková loď provozuje unikátní plavby na Galapágy. Své jedinečné cestovatelské zážitky můžete probrat při sklence vína v příjemném salonku Discovery Lounge. Lodní kuchyně je zásobovaná místními dodavateli a díky tomu si můžete pochutnat na čerstvých rybách, plodech moře a zelenině. Chutně připravené pokrmy se podávají v restauraci Darwin nebo v bufetu Seagull. Pasažéři lodi Celebrity Xpedition ocení precizně sestavené výlety za pozorováním přírody a fotografováním.

Základní technické údaje: spuštění na vodu 2004, renovace 2009, délka 90 m, šířka 7,6 m, výtlak 2 842 t, počet palub 4, kapacita 92 pasažérů a 64 členů posádky.

Kajuty

Vybavení kajut: 2 lůžka, případně přistýlky ve formě horních sklopných lůžek (kajuty vnitřní), 2 lůžka, případně přistýlky ve formě rozkládacího sofa nebo křesla (kajuty s oknem, balkonem), koupelna se sprchou a WC, dostatek úložných prostor, toaletka se zrcadlem, noční stolky, sofa, satelitní a interaktivní TV a rádio, wifi za poplatek, individuálně ovladatelná klimatizace, telefon s možností mezinárodních hovorů, vysoušeč vlasů, župan, trezor (zdarma), minibar, 24hodinový kajutový servis.

kajuta s balkonem

Apartmá na lodích Celebrity

Apartmá představují to nejlepší ubytování na ploše 23 - 102 m2. Většina apartmá nabízí oddělené ložnice. Hosté ubytovaní v apartmá mají nárok na další nadstandardní služby.

Kategorie apartmá:

  • apartmá Consierge s balkonem - C1, C2
  • apartmá Sky Suite - S1, S2, AW pro handicapované
  • apartmá Xpedition Suite - NS
  • apartmá Royal Suite - RS
  • apartmá Penthouse Suite - PS

Více o apartmá Celebrity

Kajuta vnitrni

Kajuta s balkonem

Plocha cca 20 m2, 2A, 2B.

Rodinná kajuta s balkonem

Plocha cca 22 m2, FV.

kajuta s balkonem

Plocha cca 16 m2, zadní výhled SV.

Kajuta vnitrni

Plocha cca 16 m2.

Přistýlka

Je ideální pro ty, kteří hledají ekonomické řešení, aniž by se museli vzdát pohodlí kajuty vyšší třídy.


Vybavení lodě Celebrity Xpedition

Ubytování: 47 kajut, všechny kajuty mají koupelnu s WC, klimatizaci, interaktivní satelitní TV, minibar, trezor, telefon, vysoušeč vlasů.

Gastronomie: 2 restaurace (hlavní Darwin´s, bufet Beagle Grill), 3 bary.

Zábava a sport: 1 vířivka, knihovna, obchod se suvenýry, diskotéka s nočním klubem, internetová kavárna, malá tělocvična.

Relaxace: lázňský areál Aqua Spa s místnostmi pro masáže, sauna.

Děti:

Stravování

Z kuchyní na lodi Celebrity Xpedition vládne kuchyně francouzská, upravená pro americké jazýčky. Vytříbená kuchyně je ovlivněná francouzským držitelem michelinské hvězdy, kuchařem Michelem Rouxem, který roky pracoval jako konzultant pro Celebrity a British Airways. Využijte 2 restaurace (hlavní Darwin´s, bufet Beagle Grill), 2 bary.

Zábava

Na nových lodích Celebrity naleznete zónu s živými rostlinami a zeleným trávníkem, na kterém se hraje petanque. Voňavé květiny lze zakoupit v lodním květinářství. Celebrity Cruises vlastní největší kolekci obrazů současného umění, které jsou na lodích rozmístěny v obrazových galeriích, kde probíhají tiché aukce.

Aktivity a zábava na lodi Celebrity Xpedition

Vybavení Celebrity Xpedition zahrnuje 1 vířivku, knihovna, obchod se suvenýry, diskotéku s nočním klubem, internetovou kavárnu.

Zábava na lodích Celebrity

Zábava pro děti na Celebrity Xpedition

Pro děti jsou na palubách Celebrity Xpedition připraveny zábavné prvky.

Více o dětských klubech

Zábava pro děti na lodích Celebrity

Wellness a sport

Oddechněte si během plavby na lodi Celebrity Xpedition.

Aqua Spa na lodi Celebrity Xpedition

Lázeňský areál Canyon Ranch SpaClub slouží k tomu, aby vám dopřál ticho a odbornou péči k regeneraci těla i mysli. Hosté mají přístup do Perské zahrady, oázy klidu a relaxace. Je tu pára, infrasauna, ochlazovací kabina, sprchy s vůní a relaxačními zvuky deštného pralesa či vodopádu. V nabídce jsou masáže a kosmetické procedury jako masáž mořskou řasou, kolagenová obličejová maska se zlatem či pedikúra „oheň a led“.

Více o Canyon Ranch SpaClub

Wellness na lodích Celebrity

Posilovna a další sportoviště na Celebrity Xpedition

Na lodi Celebrity Xpedition jsou bazény a sauna.

Sport na lodích Celebrity

Související články

Plavba na lodi Celebrity Xpedition umožňuje prožít široké spektrum aktivit a zábavy. V dalších článcích si přečtěte podrobnosti, podmínky účasti, cenové akce a jiné užitečné informace.

Plavby s lodí Celebrity Xpedition