Canyon Ranch SpaClub Celebrity - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Lodní společnosti
Lodě Celebrity Cruises

Canyon Ranch SpaClub Celebrity

Wellness

Celý lázeňský areál Canyon Ranch SpaClub slouží k tomu, aby vám dopřál ticho a odbornou péči, která pomůže zregenerovat vaše tělo i mysl. Lázeňští hosté mají přístup do Perské zahrady, oázy klidu a relaxace. K dispozici je infrasauna, ochlazovací kabina, pára, sprchy s vůní a relaxačními zvuky deštného pralesa či vodopádu. Na lodi se nabízejí různé typy masáží a kosmetických procedur. K nejzajímavějším patří masáž mořskou řasou, aplikace kolagenové obličejové masky se zlatem či pedikúra „oheň a led“.

Od začátku roku 2014 poskytuje lázeňské služby na lodích společnosti Celebrity Cruises společnost Canyon Ranch, která již 35 let patří k průkopníkům životního stylu wellness, poskytujícím lázeňské služby na nejvyšší úrovni.

Své služby provozuje například v arizonském Tucsonu, v hotelích Lenox Mass, v hotelu Canyon Ranch Hotel & Spa v Miami Beach. Současně je držitelem prestižních ocenění časopisu Health magazine a Gourmet magazine. Společnost Canyon Ranch se dále stala 13 x vítězem ceny Travel + Leisure's Best Spa Award a 11 x ceny Condé Nast Traveler Best Destination Spa Award.

Typy wellness služeb na lodích Celebrity Cruises

  • Salony: kadeřník, kosmetika a péče o pokožku, manikúra, pedikúra.
  • Fitness: cvičení a wellness, akupunktura, asijské procedury.
  • Masáže a terapie: klasické masáže, masáž chodidel, párové masáže, termální terapie.

Více informací nabídce konkrétních procedur obdržíte při rezervaci plavby nebo pak přímo na lodi.

Speciální služby pro hosty v kajutách kategorie AquaClass

Lázeňský areál Aqua Spa Celebrity není jen místem pro uvolňující masáž těla či péči o pleť. V areálu se nacházejí i apartmá, nazývaná AquaClass, pro ty, kteří si udělají čas sami na sebe a nechají se hýčkat po celou dobu plavby. Cestující v apartmá AquaClass mají v kajutě navíc pohodlný župan, toaletní potřeby a mohou si zvolit vlastní typ polštářů. Mají taktéž neomezený vstup do zimní relaxační zahrady Persian Graden a přímý přístup do lázeňské restaurace Blu, kde se klade zvýšený důraz na zdravé stravování.