Lodě Celebrity Cruises - Okružní plavby

Lodě Celebrity Cruises

Na lodích Celebrity Cruises navštívíte unikátní přístavy a zažijte luxus ve všech jeho příjemných podobách. Kombinaci evropské pohostinnosti, klidu, velice ochotného personálu, mezinárodní kuchyně, elegantní květinové výzdoby a prostorného ubytování si zamilujete. Na lodích najdete knihovny, studovny a umělecké galerie. Na hlavních palubách si zahrajete petangue a uvidíte výrobu skla. Plavby na Celebrity Cruises doporučujeme všem, kdo ocení individuálně zaměřené služby na palubě i během zastávek na pevnině. Dovolenou si tady nejlépe užijí páry a jednotlivci, kteří mají rádi umění, stylové prostředí, nehlučnou zábavu, výborné jídlo a skvělý servis - včetně rodin s odrostlými dětmi.

Historie společnosti Celebrity

Společnost s písmenem „X“ na lodních komínech založila rodina Chandris v roce 1989 v Řecku (X je řecké označení pro písmeno CH). V roce 1997 ji zakoupil lodní gigant Royal Caribbean International. Úspěch Celebrity Cruises potvrzuje založení sesterské společnosti Azamara Cruises, která nabízí luxusní plavby na ještě menších lodích.

  • Palubní kreditPalubní kredit
  • Aukce umeniAukce umění
  • American styleV americkém stylu
  • LuxusNoblesa a luxus
  • Consierge serviceConcierge servis

Co čekat na palubách Celebrity

Na nových lodích Celebrity naleznete zónu s živými rostlinami a zeleným trávníkem, na kterém se hraje petanque. Voňavé květiny lze zakoupit v lodním květinářství. více...

Kajuty na lodích Celebrity

Apartmá jsou nejlepší kajuty na lodi, umístěné na vyšších palubách a na místech, umožňujících krásné výhledy. Zařízení apartmá byla věnovaná největší péče a zkušenost, vycházející z požadavků hostů. více...

Lodě Celebrity plují po celém světě, jejich trasy jsou však mnohdy unikátní. Oblíbené destinace představují Karibik, Havaj, Aljaška a Jižní Amerika. Exotické plavby míří na Galapágy, do Asie a Panamského průplavu. Američané si oblíbili plavby u západního pobřeží Pacifiku z Los Angeles a u Kanady a Nové Anglie z New Jersey. Populární zůstává Středomoří, severní Evropa i Austrálie s Novým Zélandem..

Všechny destinace...

Související články

Flotila lodí Celebrity Cruises

Flotila čítá 13 elegantních lodí (5 ve výstavbě) rozdělených do 4 tříd Millennium, Solstice, Edge a Xpedition. Prestižní lodě Solstice class mají velmi příjemnou výzdobu, elegantní kusy křesílek a opalovacích lehátek. Na ostatních lodích je výzdoba v řeckém stylu a minimalisticky elegantní.

Plavby na lodích Celebrity Cruises