Dětské kluby Carnival - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Lodní společnosti
Lodě Carnival Cruises

Dětské kluby Carnival

Lodní společnost Carnival se postará o ideální rodinnou dovolenou na svých palubách. Čas prázdnin a dovolených je důležitým momentem pro celou rodinu a na lodích Carnival budou tyto momenty nezapomenutelné. Laskavý, kvalifikovaný a zkušený personál se postará o hlídání dětí, jejich zábavu v klubech Camp Carnival, skvělé zařízení lodí zaručí skvělé zážitky.

Báječný aquapark na moři Carnival WaterWorks Aqua nabízí možnost užít si slunce a vodu plnými doušky. Vodní atrakce Twister, DrainPipe, skluzavka se 2 dráhami nebo 90 m dlouhý tobogán umožní rodičům i dětem se pořádně vyřádit. Vodní hřiště s fontánami a brouzdalištěm a malý zábavný park naleznete na lodích Carnival Fantasy, Carnival Imagination, Carnival Sensation, Carnival Inspiration, Carnival Ecstasy a Carnival Fascination.

Carnival aquapark

Dětské kluby Camp Carnival

Z aktivit v klubech Campu Carnival budou vaše děti ve věku 2 - 11 let nadšené. Podle věku jsou děti rozdělené do 3 věkových skupin a k tomu je připravené přiměřené zaměstnání. Vaše ratolesti se mohou těšit na prstové barvy, bingo, hry na piráty, dětské party, talentovou show, malování na trička, sportovní hry a spoustu další zábavy.

Camp Carnival

Pro starší děti klub Circle "C"

V tomto klubu pro děti ve věku 12 - 14 let je možné najít si nové kamarády a skvěle se pobavit při různých hrách, sasmát se při karaoke, blýsknout se při taneční soutěži, upéci společně pizzu, zasportovat si. Dokonce je možné si zarezervovat speciální výlety na pevninu určené právě pro děti a vybrané podle jejich zájmů a zálib. V doprovodu rodičů je možné relaxovat při speciálním programu YSpa pro děti.

Carnival Circle C

Pro teenagery Club O2

Mladí cestující ve věku 15 - 18 let se scházejí ve vlastním salonku, kde si mohou zahrát nejnovější počítačové hry, poklábosit si v pohodlných křeslech, zatančit si nebo si vychutnat dobrý nealkoholický nápoj. Připravené jsou také speciální výlety na pevninu, při kterých je možné navázat nová kamarádství a užít si zábavu přiměřenou věku. Pro mladé je také připravený wellness program v Generation YSpa, kde je možné zaplatit si různá ošetření či masáže.

Carnival club O2

Hlídání dětí na lodích Carnival

Rodiče si zalouží mít také čas jen sami pro sebe a proto se na lodích Carnival nabízí služba hlídání dětí. Služba je určená pro spící děti do 11 let a je dostupná od 22:00 do 3:00 hodin ráno. Cena se pohybuje okolo 8 USD/hodina a službu je třeba předem objednat. Více info na lodích.