Lodě Carnival Cruises - Okružní plavby

Lodě Carnival Cruises

Lodě Carnival jsou plovoucí ostrovy zábavy pro všechny věkové kategorie, vyhlášené skvělými službami. Přes den můžete vyzkoušet desítky aktivit, večer si zajít na revue v lasvegaském stylu, zatancovat si na high-energy diskotéce či si odpočinout v útulném piano baru. Na děti čeká program v Camp Carnival. Pro každého hosta je zajištěno prostorné, komfortní ubytování.

Lodní společnost Carnival Cruise Lines založil v roce 1972 Ted Arison. Jeho syn Mike nyní řídí Carnival Corporation, která vlastní dalších 8 lodních společností (mj. Costa, AIDA a Cunard). Carnival vděčí za svůj úspěch podnikatelskému konceptu „fun ship“ lodí, který se ukázal přitažlivým pro všechny věkové kategorie.

  • Palubní kreditPalubní kredit
  • Rodiny s detmiVhodné pro rodiny s dětmi
  • American styleV americkém stylu
  • Adrenalinové atrakceAdrenalinové atrakce na palubě

Co čekat na palubách Carnival

Plavby Carnival jsou určené pro milovníky zážitkových dovolených. Děti se vyřádí ve vodním parku či na programu v Camp Carnival, vy si odpočinete v klidové zóně Serenity v zádní části lodě či na lázeňských procedurách v lázních Cloud 9 Spa. více...

Stravování a nápoje na lodích Carnival

Na všech lodích jsou 1 až 2 hlavní jídelny a večeře se podává ve třech různých sezeních. více...

Kajuty na lodích Carnival

partmá jsou nejlepší a nejprostornější kajuty na lodi, umístěné na vyšších palubách a na místech, umožňujících krásné výhledy. Zařízení apartmá byla věnovaná největší péče a zkušenost, vycházející z požadavků hostů. více...

Dominující destinaci představuje Karibské moře. Na výběr je z mnoha okruhů západním, východním nebo jižním Karibikem v trvání od 3 do 8 dní. Společnost vlastní privátní ostrov Half Moon Cay na Bahamách, kam je umožněn vstup pouze lodním pasažérům. Na lodích Carnival lze navštívit i netradiční cíle jako Aljaška nebo Havaj.

Všechny destinace...

Související články

Flotila lodí Carnival

Flotilu tvoří 28 lodí, které lze rozdělit do 8 tříd. Nejnovější přírustek, výletní plavidlo Mardi Grass, bude uvedené do provozu v roce 2020.
Lodě Carnival snadno poznáte podle komínu ve tvaru červeného velrybího ocásku.

Plavby na lodích Carnival